fbpx
a

ČASTÉ JÓGOVÉ OMYLY (1.ČÁST)

JÓGOVÝ SEMINÁŘ ZASVĚCENÝ SPRÁVNÉMU NASTAVENÍ TĚLA
jóga studio v lázních toušeň

 O akci

 

Tento seminář jsme si pro tebe připravili, abychom se mohli intenzivněji zaměřit na jógové omyly, kterých se držíš, přestože už na lekce jógy chodíš několik let.

Možná sis myslela, že jóga je nějaké cvičení uprostřed kterého usneš. Rezervací tohoto semináře si rezervuješ akci, která tě vyvede z tvého prvního omylu. Jóga není jen cvičení pro děti! Jóga může být všechno co si přeješ. Jóga je taky smích, námaha, uzdravení, pochopení, posílení, protažení, osvícení, ale když se ti zdá, že usínáš a ještě jsme tě v té pozici neopravili, možná si raději užívej tu chvilku pohody – čeká tě příjemné probuzení.

Seminář je intenzivní a proto rozdělíme studio na dvě části a jeden instruktor bude opravovat nastavení v pozicích maximálně šesti účastníků. Akce je limitována počtem 12 osob. 

 

Pět hodin plných vyprávění o józe, názorného předvádění „chyb“ v pozicích a opravování každého účastníka tak, aby si zažil správné provedení. Na konci semináře tě čeká lekce, v které si můžeš vše otestovat sama na sobě.

Jak už bývá v našich akcích zvykem, odneseš si zážitek a informace, které ti zpříjemní jógovou praxi, pomohou nalézt prostor v těle a hlavně otevřou možnost nalezení lehkosti v životě.

K dobré náladě přispěje šálek indického čaje s domácími sušenkami. 

 

indicky caj

PROGRAM

   

  12:30 – 14:30 Teoretická část
  14:30 – 15:00 Přestávka na občerstvení
  15:00 – 16:30 Lekce Jemné jógy k osvojení teoretické části
  16:30 – 17:30 Relaxace/Meditace/Sdílení/QA

     

   

   

   

   

  Cena

  1 100 Kč 

  Termín

  1.5.2022

  Platební a storno podmínky

  Akci si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 400 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 11 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit na lekce / na další akci. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

  MÁŠ-LI DOTAZ, NEBO PROBLÉM S REZERVACÍ NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT !

   

  Nadcházející akce

  Soham Yoga

  mala upa joga

  Yoga víkend Malá Úpa

  21-23.Říjen 2022

  Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

  V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

  Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

  víc informací zde...

  jogovy seminar

  Seminář Světlo v nás

  13. Listopad 2022

  Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

  Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

  víc informací zde...

  FAQ

  Nejčastější dotazy.

  Bude pro mě na akci ještě místo?

  Plně obsazená akce bude označena jako PLNĚ OBSAZENO. Pokud akce není takto označena, tvoje místo je dostupné.

  Jaké jógové pomůcky budu potřebovat?

  Většina akcí je připravena tak, aby vše co budete potřebovat bylo již na místě. Máš-li svoje cihličky a meditační polštář, vezmi si ho s sebou. Někdo má také rád přes sebe přehodit svou vlastní lehkou deku (když leží na podložce a relaxuje). 

  Je pro mě akce vhodná?

  Každá lekce, seminář víkend jsou koncipovány tak, aby z nich všichni získali pocit radosti a spokojenosti. Jelikož se jedná o jógu, která je duchovní naukou, často se člověk učí i když si toho není přímo vědom. Omezení, která přináší tvoje tělo jsou dočasné a často zdaleka ne tak dramatická jak si tvůj doktor myslí. Přesto, máš-li pocit neváhej nás kontaktovat a svůj problém konzultovat.