Daruj

Dárkový poukaz

srdce jogy

Daruj jógu, daruj radost, daruj od srdce… Dárkovým poukazem daruješ kredit do našeho rezervačního systému, za který si obdarovaný zarezervuje kteroukoliv Soham Yoga aktivitu. Vybírat lze z široké nabídky veřejných lekcí, pořídit lze také soukromé lekce, on-line lekce, víkendovou akci, členství, nebo masáž.

Neváhej a

Objednej si Dárkový poukaz v Rezervačním systému

Doporučujeme

Soukromé lekce na míru

Chceš-li prohloubit svůj pohled na jógu, soukromé lekce jsou právě pro tebe. Nabízíme na míru šitou lekci, přesně takovou, jakou si budeš přát. Můžeš si vybrat místo, čas, s kým chceš cvičit, v jakém jazyce chceš cvičit a co chceš cvičit. Lekce může být plná jemného protahování, meditace, nebo se můžeme zaměřit na celkové posílení a zpevnění. Každá lekce je uzpůsobená kapacitě a možnostem cvíčícího.

yoga lesson

Veřejné lekce

Jakýkoliv dárkový poukaz může posloužit jako kredit pro rezervaci několika veřejných lekcí v Soham Yoga Studiu v Lázních Toušeň, nebo v některé z našich lekcí v okolí Prahy. Lekce si po načtení kreditu obdarovaný jednoduše rezervuje v našem rezervačním systému v kterém si také lekci vybere z rozvrhu lekcí. Kredita má neomezenou platnost!

Soukromé lekce

Soukromá lekce je pro každého opravdového jógového nadšence balzámem na duši. Intuitivně pocítíme tvoje potřeby a lekce, které jsou ti šité na míru tě určitě osloví a vykouzlí ti úsměv na tváři. Soukromá lekce je báječný dárek. Jestli nevíš, který dárkový poukaz darovat, s touto lekcí nemůžeš udělat chybu.

Jógový víkend

Tímto dárkovým poukazem  daruješ víkend plný klidu, radosti, smíchu a potěšení. Každá lekce je plná jógy, ale jógový víkend je absolutní TOP. Naše akce jsou život měnící eventy, na kterých se setkáváme s lidmi, kteří se za ta léta stali našimi přáteli. Dostaneš se do skupiny lidí, kteří tě nejen přijmou, ale také osloví a inspirují. Tento dárkový poukaz lze využít na kteroukoliv z našich víkendových akcí. Rozdíl ceny poukazu a reálné ceny víkendu ti bude vrácen na účet v okamžiku, kdy si obdarovaný rezervuje konkrétní jógový víkend.

Semináře

Několikahodinové akce, které jsou často plné hlubokých zážitků. Lidé se na nich potkávají s něčím, co neumí popsat. Je to zážitek, který je třeba zažít. Nestačí ti vidět, chceš zažít, pochopit, pocítit, a také se naladit na pohodu, která každý náš, nejen jógový seminář, provází. Věnuj tento dárkový poukaz, chceš-li, aby obdarovaný mohl poukaz využít v horizontu jednoho měsíce. Tímto dárkovým poukazem snadno ukážeš, že ti na něm opravdu záleží a víš, co chce.

Masáž

Jemná, silná, intuitivní, relaxační masáž je přesně to, co může tvým blízkým zpříjemnit den. Daruješ-li masáž, zaručíš obdarovanému okamžité uvolnění. Naše studio po masáži lidé opouští s pocitem lehkosti a zážitkem toho, jaké to bylo, než se v jejich tělech objevila bolest. Bolest není pouze na fyzické úrovni. Vlídné slovo, porozumění a nacítění je součástí masáže.

dárkový poukaz

Po objednání v našem rezervačním systému ti tvůj dárkový poukaz přijde za minutku do mailu. Na tvé přání ti poukazy také vytiskneme. Budeš-li chtít na poukaz dopsat text, rádi tak učiníme.

Obdarovaný může poukaz uplatnit jednoduše v rámci našeho rezervačního systému, nebo se s ním objevit na lekci.

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.