Daruj

Dárkový poukaz

srdce jogy

Daruj jógu, daruj radost, daruj dárek od srdce. Dárkovým poukazem daruješ kredit do našeho rezervačního systému, za který si obdarovaný zarezervuje kteroukoliv Soham Yoga aktivitu. Vybírat lze z široké nabídky veřejných lekcí. Za kredit lze také pořídit soukromé lekce, on-line lekce, víkendovou akci, členství, nebo masáž.

Neváhej a

Objednej si Dárkový poukaz v Rezervačním systému

Doporučujeme

Soukromé lekce na míru

Chceš-li prohloubit svůj pohled na jógu, soukromé lekce jsou právě pro tebe. Nabízíme na míru šitou lekci, přesně takovou, jakou si budeš přát. Můžeš si vybrat místo, čas, s kým chceš cvičit, v jakém jazyce chceš cvičit a co chceš cvičit. Lekce může být plná jemného protahování, meditace, nebo se můžeme zaměřit na celkové posílení a zpevnění. Každá lekce je uzpůsobená kapacitě a možnostem cvíčícího.

Veřejné lekce

Jakýkoliv dárkový poukaz může posloužit jako kredit pro rezervaci několika veřejných lekcí v Soham Yoga Studiu v Lázních Toušeň, nebo v některé z našich lekcí v okolí Prahy. Lekce si po načtení kreditu obdarovaný jednoduše rezervuje v našem rezervačním systému v kterém si také lekci vybere z rozvrhu lekcí. Kredita má neomezenou platnost!

Soukromé lekce

Soukromá lekce je pro každého opravdového jógového nadšence balzámem na duši. Intuitivně pocítíme tvoje potřeby a lekce, které jsou ti šité na míru tě určitě osloví a vykouzlí ti úsměv na tváři. Soukromá lekce je báječný dárek. Jestli nevíš, který dárkový poukaz darovat, s touto lekcí nemůžeš udělat chybu.

Jógový víkend

Tímto dárkovým poukazem  daruješ víkend plný klidu, radosti, smíchu a potěšení. Každá lekce je plná jógy, ale jógový víkend je absolutní TOP. Naše akce jsou život měnící eventy, na kterých se setkáváme s lidmi, kteří se za ta léta stali našimi přáteli. Dostaneš se do skupiny lidí, kteří tě nejen přijmou, ale také osloví a inspirují. Tento dárkový poukaz lze využít na kteroukoliv z našich víkendových akcí. Rozdíl ceny poukazu a reálné ceny víkendu ti bude vrácen na účet v okamžiku, kdy si obdarovaný rezervuje konkrétní jógový víkend.

Semináře

Několikahodinové akce, které jsou často plné hlubokých zážitků. Lidé se na nich potkávají s něčím co neumí popsat. Je to zážitek, který je třeba zažít. Nestačí ti vidět, chceš zažít, pochopit, pocítit, a také se naladit na pohodu, která každý náš, nejen jógový seminář provází. Věnuj tento dárkový poukaz, chceš-li, aby obdarovaný mohl, poukaz využít v horizontu jednoho měsíce. Tímto dárkovým poukazem snadno  ukážeš, že ti na obdarovaném opravdu záleží a víš co chce.

Masáž

Jemná, silná, intuitivní, relaxační masáž je přesně to, co může tvým blízkým zpříjemnit den. Daruješ-li masáž, zaručíš obdarovanému okamžité uvolnění. Naše studio po masáži lidé opouští s pocitem lehkosti a zážitkem toho, jaké to bylo, než se v jejich tělech objevila bolest. Bolest není pouze na fyzické úrovni. Vlídné slovo, porozumění a nacítění je součástí masáže.

Tvůj dárkový poukaz ti za minutku přijde do mailu. Poukazy také tiskneme. Je-li třeba můžeš nás kontaktovat a vše lze domluvit. Tvůj dárkový poukaz nalezneš v rezervačním systému, také ti ho můžeme přiblížit, nebo je k vyzvednutí na kterékoliv z našich lekcí. Budeš-li chtít na poukaz dopsat text, rádi tak učiníme, běžně tentýž den, nejpozději do 2 dnů od objednání.

Obdarovaný může poukaz uplatnit jednoduše v rámci našeho rezervačního systému, nebo se s ním objevit na lekci.

objev

Následující akce

soham yoga

Seminář Indian Street Food

12. Února 2023  17.00 - 20:00 hod.

Indian street food je strava, kterou Indové zkrátka milují. Nejspíš jste již ochutnali Samosu, nebo Lassi a tak tušíte, co se na Indické ulici děje. Street food je seminář o třech jednoduchých, efektivních a superchutných receptech, které můžete připravit na jakoukoliv párty, jako rychlou alternativu občerstvení pro návštěvu a kdekoliv zazářit svými znalostmi toho, jak chutná Indie v celé své kráse. Prostory rodinného centra a vaše obleční voní tím, co jste jedli celý týden. Přijďte si užít vůni Indie a nachvilku vycestovat do míst, která jsou po celém světě slavná tím jak voní, energií, která se dostává lidem pod kůži.  Tento kurz je náš bestseller, věříme, že vás osloví a inspiruje!

 

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

5.2.2023 - 7.3.2023 (slavíme v Indii) - 6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

01

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:00

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

02

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 1. díl

19. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Dvoudíný seminář Filozofie Soham Yogy je něčím, k čemu spějeme a co často pociťujeme, nehledě na to, jak moc praktikujeme a jak moc se snažíme nesnažit. Pojď zažít odpoledne v kterém můžeš poslouchat, chápat, přispívat k programu a prožívat radost z toho co přináší pochopení toho co žijeme, toho co jsme a toho co nás obklopuje a spojuje!

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 2. díl

26. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2023

 

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

05

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

06

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.