a

Soham Yoga seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Seminář Filozofie Soham Yogy (2.díl) je volným pokračováním prvního dílu, ve kterém nebude chybět shrnutí všeho, co jsme probírali v první časti. Oba semináře je možné absolvovat i zvlášť. Život z pohledu jógové filozofie je něčím, k čemu spějeme a co často pociťujeme, nehledě na to, jak moc praktikujeme a jak moc se snažíme nesnažit. Pojď zažít odpoledne, ve kterém můžeš poslouchat, chápat, přispívat k programu a prožívat radost z toho, co přináší pochopení toho, co žijeme, toho, co jsme a toho, co nás obklopuje a spojuje!

K pochopení ti možná pomůže i šálek indického čaje a domácí sušenky !

sohamyoga seminar filozofie 2

Termín:   26. Února 2023

 14:30 – 17:30

 

Cena:         Kč 750 ,-

          

Platební a storno podmínky

Jógový víkend seminář Filozofie Jógy 2. díl si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 400 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 11 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit na lekce / na další akci. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

Pár informací

O tomto semináři

2. díl tohoto semináře je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení, jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. Cvičit jógu, protahovat a posilovat tělo, uvolňovat svou mysl a cítit se dobře je pro mnohé v dnešní době již málo. Nahlédnout do reality bytí, hloubek jógy, pochopit její význam. Začít cítit a zažívat jógu, obnáší jistou míru přirozené připravenosti a tak jsme se rozhodli vás připravit!

Čas, který trávíme s jógou nám dává schopnost cítit a intuitivně konat v souladu s plánem našeho života. Jak se v nás probouzí jóga, její lehkost, křehkost a síla se začíná manifestovat v každodenních zázracích propojení, také zvaných synchronicita. Synchronicita v kombinaci s přijetím, odevzdáním se a jistým druhem napojení, přináší pochopení. Toto pochopení je třeba žít a plynout s ním. Následné plynutí a pozorování všeho co se nám děje, je cestou k nalezení velice příjemné a často doslova extatické blaženosti – jógy.

Neváhej a

Rezervuj si tento seminář Filozofie Soham Yogy 2.díl v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

 

 

Soham Yoga seminář

Vaření od srdce

18. Června 2023 13:00 - 17:00 hod.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které čato připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem "vykouzlil" a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne.

04

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.