fbpx
a

na míru šité

Individuální lekce jógy

Individuální lekce jógy

V Soham Yoga Studiu, i v jeho okolí, kde pořádáme lekce, můžeš intenzivně prohloubit svůj pohled na jógu. Nabízíme i na míru šité individuální lekce jógy, přesně úměrné tvé míře pochopení. Jsou vhodné pro každého, kdo chce nalézt svou cestu jógovou praxí. Individuální lekci přivítají začátečníci, pokročilí, ale i začínající učitelé jógy, kterým naše lekce nabízejí způsob, jak se vyrovnat se svou pozicí učitele a překonáním nejistoty, kterou mají po absolvování kurzu učitele jógy. Jóga není něčím, co lze pochopit za dva roky. Jóga je životní styl, který vyplývá z praxe těch, kteří józe a cestě k sebepoznání věnovali svůj život. Jedná se o dekády postupného přizpůsobování se a nalézání své individuální cesty. Nejedná se o slepou cestu plnou pravidel. Jedná se o cestu, kterou ti, co vnímají a cítí jógu, vstupují do života plného přijetí a pochopení. Jóga je cesta spokojenosti!

co přesně nabízí

Individuální lekce jógy

Každá, nejen individuální lekce jógy, je objevením toho, kde se nacházíš na cestě životem. Ve veřejných lekcích ale není zcela možné se plně věnovat tvým individuálním potřebám. Každá veřejná lekce jógy nabízí pouze cestu, která je vhodná pro většinu zúčastněných. Individuální přístup je způsob, kterým byla jóga původně předávána v Indii. Jóga, jakou ji znáte z veřejných lekcí, je pouze shrnutím pravidel a všeobecně známých postupů. Citlivý a připravený účastník veřejné lekce snadno vycítí a pochopí principy, kterými se jóga ubírá. Pro toho, kdo se cítí ztracen ve sledu pozic, které nechápe, a postupech, které mu nedávají smysl, můžeme vřele doporučit individuální lekce. Tyto lekce jsou zkratkou k pochopení toho, co si nakonec musíme sami (individuálně) prožít a procítit.

Neváhej a

Rezervuj si Individuální lekci Soham Yogy v Rezervačním systému

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jak mohu urychlit rezervaci své individální lekce?

Po registraci v našem Rezervačním systému a získání uživatelského přístupu je rezervace otázkou několika prokliků.

Jak mohu svou lekci zaplatit?

Svou individuální lekci můžeš zaplatit převodem, nebo v hotovosti. Můžeš se s námi také domluvit pomocí  Whatsapu, E-mailem, nebo nám zavolej!

Je pro mě jóga vhodná?

Jóga je komplexní disciplína pro duši i tělo jako celek. Pokud cítíš potřebu něco v sobě urovnat, vybalancovat nebo uvolnit, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě budeme provázet.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Vše co potřebuješ je jógová podložka a s jejím výběrem klidně počkej až do druhé lekce. Na první lekci ti můžeme poradit, aby ses vyvarovala zbytečných nákupů. 

Jaké jsou stornovací a rezervační podmínky individuální lekce?

Svou inidividuální lekci si rezervuj v čase, který ti vyhovuje a kdy na ni máš dostatek prostoru, klidu a času. Nezkoušej lekci začlenit do svého nabitého kalendáře za každou cenu. Najdi si čas, kdy máš třeba volný den, nebo je další záznam v tvém diáři vzdálen alespoň tři hodiny od tvé lekce. Nemusíme se bavit o storno podmínkách, jestli budeš schopen/schopna svou lekci stornovat alespoň 24 hodin předem. Děláme to neradi. Respektujeme svůj čas i čas lidí, kteří nás chtějí potkat, a proto v čase, kdy blokuješ šanci na individuální lekce v Praze, Soham Yoga Studiu i vzdáleném okolí Toušně někomu jinému, musíš za totéž zaplatit.

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.