fbpx
a

Individuální lekce

Možnost zjistit víc o sobě a o józe
REZERVUJ SI SOUKROMOU LEKCI

kde a kdy si přeješ

Soukromé lekce na míru

Chceš-li prohloubit svůj pohled na jógu, soukromé lekce jsou právě pro tebe. Nabízíme na míru šitou lekci, přesně takovou, jakou si budeš přát. Můžeš si vybrat místo, čas, s kým chceš cvičit, v jakém jazyce chceš cvičit a co chceš cvičit. Lekce může být plná jemného protahování, meditace, nebo se můžeme zaměřit na celkové posílení a zpevnění. Každá lekce je uzpůsobená kapacitě a možnostem cvíčícího. 

Objednej si soukromou lekci / poptej cenu

Objednej si soukromou ONLINE lekci / poptej cenu

FAQ

Nejčastější dotazy

Kde probíhají soukromé lekce?

Většina zájemců o soukromé lekce si přeje cvičit v soukromí svého domova, nebo na pracovišti. Máte-li lepší nápad rád ho zvážím. 

Kolik místa budu potřebovat?

Pro lekci si vystačíme s opravdu malým prostorem.  2 m².

Chci pozvat další účastníky.

To je výborný způsob jak lekci zpřístunit své rodině, známým a rozložit náklady s ní spojené. Nicméně je třeba počítat, že s každým dalším účastníkem se vzdáváš pozornosti, která by jinak patřila pouze tobě.   Jste-li dva, možná ani nepoznáte rozdíl a navíc budete cvičit za stejnou cenu jako jedna osoba. Bude-li vás tři a více, nebo přizvete-li děti, musíte počítat s tím, že atmosféra lekce se změní. 

Nevím jestli je pro mě jóga vhodná?

To je velice částý dotaz. Každý máme nějaký problém a slabost, kvůli které můžeme oddalovat rozhodnutí jógu zkusit. Pak si budete říkat: „Nevím, proč jsem to nezkusila dřív.“ Takže ano, jóga je pro vás vhodná.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Vystačíš s pohodlným oblečením a podložkou a dekou.

Jsou vaše akce vhodné pro děti?

Většina dětí meditaci ani yogu nepotřebuje. Děti meditují přirozeně a převážně nemají trpělivost, s kterou by celou lekci přečkali. Nicméně se s touto otázkou neváhejte ozvat – posoudíme individuálně. Věk účastníků není směrodatný a na mé lekce chodí běžně děti od 8-15let.