fbpx
a

Dětská jóga je příjemnou kombinací protažení, posílení a poučné zábavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jógový víkend na sklenářce
___  První lekce dětské jógy

Před pár lety mě oslovil kamarád s nápadem, jestli bych si před lekcemi pro dospělé nechtěl u něj na zahradě zacvičit jógu s jeho dětmi. Nakonec z toho byla dětská jóga pro děti všech sousedů. Tenkrát jsem musel z časových důvodů lekce zrušit. Dnes mohu lekce dětské jógy znovu s radostí obnovit.

jóga Lázně Toušeň
___ Děti si jógu užívají

Děti berou jógu jako další hru a to je přístup, který dospělým chybí. Děti se nedokážou soustředit, snažit ani nemají záměr, s kterým jógu cvičí. Při józe se usmívají a celou lekci si užívají. Každé šťastné dítě žije opravdovou jógu celý den.

Hodně jsem se od dětí naučil a často ve svých lekcích jejich nakažlivou radost předávám generaci, která dávno zapomněla, jaké to je být šťastný.

joga lekce tousen
___ Dětská jóga pro tvoje děti v SohamYogaStudiu

 

Opravdu rád zařazuji dětskou jógu do našeho programu v Lázních Toušeň.

Přeješ si, aby tvoje děti začaly s kompenzací svých sportovních aktivit? Chceš, aby se naučily cítit své tělo a následovat své srdce od útlého věku?

Nabízím lekce pro děti od 4 do 10 let. Starší děti mohou navštěvovat lekce pro dospělé, nicméně je třeba je přihlásit na jejich vlastní žádost, s jistotou, že je taková lekce bude bavit a nebudou „vyrušovat“.

Víš o skupince dětí, které by mohly potřebovat o trochu víc pohybu? Vyplň tento rychlý formulář a počkej si, až se otevře lekce.

Nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga víkend Malá Úpa

21-23.Říjen 2022

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jogovy seminar

Seminář Světlo v nás

13. Listopad 2022

Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

víc informací zde...

 

 

darujte

dárkový poukaz

 

Je mnoho způsobů jak obdarovat své blízké. Jeden velmi dobrý způsob je darovat náš dárkový poukaz. Můžeš si vybrat, daruješ-li individuální lekci jógy, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, nebo jógový víkend. Platit můžeš později a voucher ti do pár hodin přistane v mailové schránce, nebo bude do 3 dní zaslán ve fyzické podobě na tvou adresu.

 

VÍCE