fbpx
a

Jógové akce, které tě rozzáří!

Pojď pocítit místo kam patříš. Místo kde se můžeš uvolnit, kde se můžeš opravdu cítit hluboce spokojeně, kde jsi sama sebou. Ať už jsou to veřejné lekce jógy, víkendové akce nebo seminář - možná už teď cítíš, že patříš do naší skupinky. Jsme lidi, kteří se rádi smějí, berou všechno s humorem a nadsázkou. Pojď se k nám přidat, sdílet s námi jógu a dobrou náladu!

 

 

jóga víkend Jiříkovice

__  Jóga víkend ve Žďárských vrších

 

V nové destinaci obklopeni Žďárskými vrchy, lesy a loukami se sejdeme v krásné roubence na okraji vesničky Jiříkovice, abychom zažili jógu. Na této akci tě čeká 8 lekcí jógy a meditace, skvělá domácí strava, kopa vnitřní radosti a mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku.

KDY:       9-11.ZÁŘÍ 2022
CENA:     4 200 Kč

___  Jógový víkend Malá Úpa

 

Daleko od hlavní silnice a shonu všedních dních se koná komorní  víkendová akce plná jógy a smíchu.

KDY:       21-23.října 2022
CENA:     3 700 Kč

jogovy seminar

___  Jógový seminář Světlo v Nás

 

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.

KDY:       13. Listopadu 2022
CENA:     1 100 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jak mohu urychlit rezervaci svých lekcí?

Rezervaci urychlíš povolením cookies, na svém prohlížeči. Rezervační formuláře se ti pak předvyplňují a odeslání rezervace se stává otázkou několika prokliků.

Jak mohu svou lekci zaplatit?

Veřejné lekce můžeš platit také v hotovosti, ale jistotu rezervace ti poskytne jedině náš rezervační systém.

Jak vám mohu pomoci?

Po několika lekcích si nejspíš všimneš, že pro nás nejsi jen další platící zákazník. Možná pocítíš, že se tě snažíme vzít mezi sebe. Sdílet jógu od srdce je to, co nám dává smysl. Vše se děje správně a ve správný okamžik. Pomůžeš nám proto svou upřímností, otevřeností a vyžadováním toho, co tě povznáší, uvolňuje a činí šťastnou. Rádi si počkáme na okamžik, až budeš vyzařovat úplnou spokojenost a naše lekce doporučíš svým blízkým a přátelům.

Je pro mě jóga vhodná?

Jóga je vhodná pro každého, kdo o ní má zájem. V podtextu každé lekce je, že by ses měl cítit pohodlně a bezpečně. V okamžiku, kdy se necítíš v pozici příjemně, je na čase jí opustit a trpělivě čekat, až se tvé tělo s pomocí praxe dostatečně připraví a pozici zvládneš v plné spokojenosti. V naší lekci se dozvíš, jak si můžeš jógu přizpůsobit, aby pro tebe byla vhodná.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Přines si podložku.  V chladnějším období je dobré mít připravenou deku. Při cvičení by ses měla cítit pohodlně, takže zvaž chceš-li cvičit v ponožkách, mít po ruce flašku s vodou, osušku na zpocené ruce a cokoliv jiného co tě ještě napadne a lekci ti zpříjemní.

Můžu na lekci přijít, když mám zdravotní problémy

Každá lekce je koncipována s ohledem na „nejslabšího“ účastníka. Proto se vůbec nemusíš obávat  a když si to nebudeš moc přát, nejspíš se pravidelným cvičením tvé zdraví začne zlepšovat.