aktivity, které tě opravdu obohatí jsou naše

Jógové akce

jógové akce

Pojď pocítit místo kam patříš. Místo kde se můžeš uvolnit, kde se můžeš opravdu cítit hluboce spokojeně. Místo, kde jsi sama sebou. Máme pro tebe víkendové pobyty, jógové semináře, kurzy vaření, a jednou za čas seminář, který se jógy dotýká jen okrajově. Naše akce jsou místem, kde pocítíš sounáležitost a propojení. Jsou to akce v kterých se budeš cítit opravdu dobře a možná už teď cítíš, že patříš mezi nás. Na našich akcích se potkáš se skupinou lidí, kteří se rádi smějí a berou život takový jaký je. Pojď se k nám přidat, sdílet radost, spokojenost, uvolnění, lehkost bytí a dobrou náladu.

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

 

Soham Yoga víkend

Seminář Vaření od srdce

18. Června 2023 13:00 - 17:00 hod.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které čato připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem "vykouzlil" a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne.

04

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

daruj

Dárkový poukaz na naší akci

Není nic snažšího, než si vybrat a darovat poukaz na jakoukoliv akci z naší nabídky. Darovat víkendovou akci může znamenat pro obdarovaného velkou změnu v životě. Jestli už naše akce znáš, jistě víš, že sdílet potěšení a pohodu, kterou na akcích zažíváš, je skvělý nápad. Budeme se těšit na viděnou!

dárkový poukaz

Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.