Nedělní jógové semináře

Akce o Vás pro vás

nedělní seminář

Prostředí, kde se sejdeš s příjemnými lidmi a prohloubíš svou jógovou praxi. 

 

Ve spěchu všedního dne jen těžko nalézáme čas se zastavit, všimnout si že žijeme a procítit současný okamžik. Neustálé orientování se na to, co je třeba dodělat, nebo není ještě dokončené, nás žene daleko od naší podstaty. V prožitkových seminářích, které jednou za čas organizujeme, se různými cestami přibližujeme k tomu, co se děje právě teď.  Nedělní seminář je intuitivně vedená akce, která ti zpříjemní neděli, vykouzlí úsměv na tváři a hluboce uvolní způsob, kterým se díváš na to, co si myslíš, že jsi. Každá akce je originál. Každá akce má něco, co se tě dotkne, přiměje tě se zastavit a pocítit život, který tebou protéká.

Nevidíš-li žádný seminář v naší nabídce, přihlaš se k odběru novinek. Nejspíš je zrovna období, kdy nějaký seminář připravujeme. Jakmile se akce objeví na stránkách, dozvíš se o tom mezi prvními.

nadcházející akce

Soham Yoga

Indické chlebové placky - degustační kurz

Neděle 3.10.2021

Naučte se připravovat několik druhů chlebových placek a ochutnejte je s lahodnou zeleninou.

Began ka bharta je zeleninové curry z lilku a Gatte ki Sabji je omačka s "knedlíčky" z cizrnové mouky. K těmto dvěma indickým specialitám, které pro vás předpřipravíme si spolu upečeme 4 druhy chlebových placek. Naučíte se nejlahodnější a tedy nejznámější indické placky. Dozvíte se postup, získáte komentáře k tomu, čemu se říká grif a tajemství toho, proč každá placka z ruky indické ženy vypadá a chutná stejně. Sami si vyzkoušíte každou placku rozválet, naplnit, osmažit, opéct, otáčet a samozřejmě sníst.

víc informací zde ...

 

Yoga víkend Malá Úpa

22-24.ŘÍJNA 2021

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

 

Yoga víkend na Sklenářce

19-21.LISTOPAD 2021

Uvolnění a souznění. Absolutní relax a hluboké meditace. Sklenářka!

Stav meditace, neboli vědomé bytí, je hlavní stavební kámen jógy.  Víkendová akce na Sklenářce pro tebe bude balzám na duši, jestli hledáš sebe sama, klid a spokojenost. Všemi aktivitami, které nás na tomto víkendu čekají, se  budeme přibližovat  do krásy bytí. Tato akce je načasovaná a situována tak, abychom dokázali zahlédnout malé zázraky, které se dějí, když se dokážeš opravdu hluboce uvolnit.

víc informací zde...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jsou pro mě vaše akce vhodné, bez předchozí zkušenosti s yogou?

Akce jsou koncipované směrem k prožitku a spokojenosti v současném okamžiku. Jestli jsi už někdy zažila štěstí můžeme říct, že je pro tebe naše akce velice vhodná. Žádná zkušenost s jógou bývá často bonusem.

Obávám se, že některou část programu nezvládnu?

Všechny akce jsou jak dělané pro začátečníky a tak jestli si myslíš, že něco nezvládneš, jsi na naší akci správně. Neustále začínat je důležitější než očekávat konec. Skutečná Yoga nemá konec ani začátek a téměř nezáleží na tom, jaké pozice děláme, ale jak je děláme. Jsi-li celou lekci schopna zůstávat bez myšlenek v současném okamžiku můžeš tvrdit, že už nejsi začátečník, ale pak je dost pravděpodobné, že tě nic takového nenapadne 🙂

Chci pozvat další účastníky.

Naše akce se často organizují téměř samy. Nepoužíváme agresivního marketingu a také se nesnažíme za každou cenu zaplnit všechna místa. Za každou akcí je plno práce, ale nakonec všechno vychází poměrně nenuceně a přesně podle našich představ. Proto budeme rádi, když o nás dáš vědět všem svým známým. Těměř vždy jsme schopni najít místo pro dalšího účastníka.

Mohu s sebou vzít svého čtyřnohého přítele?

Na našich akcích se snažíme udržet prostor, v kterém se můžete věnovat jen sami sobě. Proto nechte své mazlíčky doma. 

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Na většině akcí si vystačíš s pohodlným oblečením, podložkou, meditačním polštářkem a dekou.

Jsou vaše akce vhodné pro děti?

Většina dětí meditaci ani yogu nepotřebuje. Děti meditují přirozeně a převážně nemají trpělivost, s kterou by celou lekci přečkali. Nicméně se s touto otázkou neváhejte ozvat – posoudíme individuálně. Věk účastníků není směrodatný a na mé lekce chodí běžně děti od 8-15let.

individualni lekce jogy

Naše nejen jógové aktivity do tvého e-mailu