fbpx
a

aktivity, které tě opravdu obohatí jsou naše

Jógové víkendy 2023

Jógové víkendy 2023

V roce 2023 pro tebe máme doslova jeden víkend za druhým. Jógové víkendy jsou pro nás časem, který můžeme velice intenzivně věnovat sami sobě. Každá víkendová akce je pár dní, v kterých se můžeme věnovat józe v takové míře, kterou nám každodenní život jen málokdy nabídne. Nejenže se často nedokážeme přimět k víc jak jedné hodině cvičení, navíc doma zkrátka nemáme vhodné prostředí. Naše víkendová akce je místem, kde se setkáme se skupinou lidí, kteří mají k józe vztah a touhu ji zažít. Náš jóga víkend je místem, kde se nesnažíme něco naučit, často se učíme nesnažit, ale hlavně zažíváme jógu v reálném čase a to je nepopsatelně krásný proces.

Na této stránce nalezneš nejen jógové víkendy, nalezneš zde všechny akce, které ti nabízíme v roce 2023.

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

daruj

Dárkový poukaz na jógový víkend

dárkový poukaz

Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.

FAQ

Nejčastější dotazy.

Nedaří se mi přihlásit do rezervačního systému

To se děje jelikož jsi v okamžiku registrace vyplnila uživatelské jméno, které jsi zapomněla. Také jsi se možná přihlásila s účtem Google a nyní zkoušíš přihlášení s pomocí uživatelského jména. Je tu ještě jedna možnost – nerespektuješ malá a velká písmena v heslu, nebo v uživatelském jménu. Nic se neděje. Kontaktuj nás a my ti zašleme tvoje uživatelské jméno a provizorní heslo během několika minut. 

Jak mohu svou lekci zaplatit?

Veřejné lekce můžeš platit také v hotovosti, ale jistotu rezervace ti poskytne jedině náš rezervační systém.

Jak vám mohu pomoci?

Po několika lekcích si nejspíš všimneš, že pro nás nejsi jen další platící zákazník. Možná pocítíš, že se tě snažíme vzít mezi sebe. Sdílet jógu od srdce je to, co nám dává smysl. Vše se děje správně a ve správný okamžik. Pomůžeš nám proto svou upřímností, otevřeností a vyžadováním toho, co tě povznáší, uvolňuje a činí šťastnou. Rádi si počkáme na okamžik, až budeš vyzařovat úplnou spokojenost a naše lekce doporučíš svým blízkým a přátelům.

Je pro mě jóga vhodná?

Jóga je vhodná pro každého, kdo o ní má zájem. V podtextu každé lekce je, že by ses měl cítit pohodlně a bezpečně. V okamžiku, kdy se necítíš v pozici příjemně, je na čase jí opustit a trpělivě čekat, až se tvé tělo s pomocí praxe dostatečně připraví a pozici zvládneš v plné spokojenosti. V naší lekci se dozvíš, jak si můžeš jógu přizpůsobit, aby pro tebe byla vhodná.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Přines si podložku.  V chladnějším období je dobré mít připravenou deku. Při cvičení by ses měla cítit pohodlně, takže zvaž chceš-li cvičit v ponožkách, mít po ruce flašku s vodou, osušku na zpocené ruce a cokoliv jiného co tě ještě napadne a lekci ti zpříjemní.

Můžu na lekci přijít, nebo absolvovat jógový pobyt, když mám zdravotní problémy?

Každá lekce a jógový víkend jsou koncipovány s ohledem na „nejslabšího“ účastníka. Proto se vůbec nemusíš obávat  a když si to nebudeš moc přát, nejspíš se pravidelným cvičením tvé zdraví začne zlepšovat.