Jógový pobyt na statku Slunečnice

Statek slunečnice je místo, které jsem si v průběhu tohoto roku velmi oblíbil. Je to jedno z těch míst, kde se snoubí opravdová spiritualita s úsměvem a lehkostí bytí.
RezervaceOstatní aktivity

O akci

 

Akce bude mít tentokrát nevyčerpatelný program. 

Lekce jógy budou přizpůsobené současným nařízením, takže se bude jednat o pobyt s opravdu velice osobním přístupem. V józe se zaměříme na místa, která by si zasloužila trochu uvolnění, tedy na místa, kde si držíš tlak a napětí. 

Seznámíš se s duchovní učitelkou Ivou Adamcovou, která bude přednášet o životě a příčinách toho, proč se věci dějí tak, jak se dějí a hlavně, jak se z těchto kolotočů vymanit. Jaké dopady jsou na vaše fyzická těla a jak si vše děláte sami sobě a také jakým způsobem vše pochopit a změnit v jednotu s Veškerenstvem. 

Dále budou celou akci provázet přednášky s Lubošem Klasem, který přednáší o komplexnosti psychického, fyzického a spirituálního zdraví. Jeho přednášky obsahují neuvěřitelné množství praktických informací, jak se jednou pro vždy uzdravit.

Ve spolupráci s Ivankou a Lubošem bychom měli za tuto akci stihnout opravdové zázraky!

UBYTOVÁNÍ

Statek Slunečnice se nachází v obci Mnichov u Loun, hned pod kopcem Oblík, nedaleko hory Raná.

Ubytováni budete v krásných 2,3 a 4 lůžkových pokojích

Strava

 

Lehká vegetariánská plná penze je ideální způsob, jak ulehčit trávicí soustavě.

Možnost masa pro ty z vás, kteří by se příliš trápili s výhradně zeleninovou dietou.

Snídaně formou bufetu.

   

 

 

 

 

Volitený program

 

Možnost přijet ve středu v 13:00, kdo nestihne může přijíždět postupně ve čtvrtek v proběhu dne.

Program je plný přednášek a lekcí jógy.

Díky menšímu množství účastníků, bude program snadno přizpůsobitelný tvé představě o trávení volného času.

 

 

Cena

5 000 Kč  

Termín

21 – 25.10. 2020

Platební a storno podmínky

Pobyt si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce. Okamžitě budeš kontaktován/a a získáš další informace ohledně způsobu platby.

Rychlá Rezervace

FAQ

Nejčastější dotazy.

Mohou s sebou vzít na akci svou rodinu?

V případě, že s sebou chceš vzít malé děti, bude třeba aby jel i manžel. Na lekcích se pak můžete klidně i střídat. Tvůj doprovod samozřejmě platí pouze pobyt s mírným organizačním poplatkem.

Bude pro mě na akci ještě místo?

Plně obsazená akce bude označena jako PLNĚ OBSAZENO. Pokud akce není takto označena, tvoje místo je dostupné.

Nemám auto. Mám začít hledat autobusový spoj?

Jelikož se na mých akcích pravidelně objevují pouze super lidi, je vždy možné se s někým svézt. 

Kdy mi dorazí email s detaily ohledně celé akce?

Převážně se snažíme email zasílat s včasným předstihem. Jestli ti do e-mailové schránky nic nepřišlo, neváhej nás kontaktovat.

Je pro mě akce vhodná?

Každá lekce, seminář víkend jsou koncipovány tak, aby z nich všichni získali pocit radosti a spokojenosti. Jelikož se jedná o jógu, která je duchovní naukou, často se člověk učí i když si toho není přímo vědom. Omezení, která přináší tvoje tělo jsou dočasné a často zdaleka ne tak dramatická jak si tvůj doktor myslí. Přesto, máš-li pocit neváhej nás kontaktovat a svůj problém konzultovat.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Většina akcí je připravena tak, aby vše co budete potřebovat bylo již na místě. Máš-li svoje cihličky a meditační polštář, vezmi si ho s sebou. Někdo má také rád přes sebe přehodit lehkou deku (když leží na podložce a relaxuje). 

Speciální požadavky

Co se týká stravy a ubytování. Z naší strany na ničem netrváme. Převážně se jedná o český standard. Nicméně vše bývá řešitelné s dostatečným předstihem. Absolutní samozřejmostí je bezmasá strava, takže přeješ-li si vegetariánské menu, stačí to poznamenat do zprávy při rezervaci pobytu. S dalšími nápady se nám neváhej ozvat – tvoje přání je nám potěšením splnit.

nadcházející akce

Soham Yoga

jógový seminář

Jóga víkend na Vysočině

10-12.září 2021

Jóga a Indická kuchyně

Kousek od Nového Města se nachází idilický penzion, kde si ke konci léta užijeme jeden víkend plný jógy a meditace.

Jako vždy se budeme věnovat józe, která tě má uvolnit a na chvíli zastavit spěch, který si neseš, když na akci přijíždíš. Cvičení a meditace ti ukážou kouzlo, které se skrývá v současném okamžiku. Sedm lekcí jógy ti ukáže, že mezi slovy a činy jsou pocity a zážitky, které nelze dobře popsat, ale tvoje srdce jim porozumí velice dobře.

víc informací zde...

Yoga víkend Malá Úpa

22-24.ŘÍJNA 2020

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

 V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat zbrusunová víkendová akce. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

individualni lekce jogy

Naše nejen jógové aktivity do tvého e-mailu