Jógový seminář

Očista těla a mysli

Nohama pevně na zemi není akce, kterou jsem plánoval. Je to seminář s matnými obrysy, který se plánuje a skládá z nekonečna současných okamžiků. Seminář, který tě má oslovit na úrovni vědomí oproštěného od úsudku. Není to seminář na kterém budeš potřebovat zápisník a své dočasně přidělené paměťové buňky. Je to seminář, který je celý jen o zážitku. Jde o zápis do úložného prostoru, ke kterému nemáš správcovská práva. Získáš návod na způsob jak nekontrolovat  přístup  žádné ze zúčastněných stran. Všechno co dělám, je o zážitku. Zážitku, který v dokonalosti současného okamžiku nemohu posoudit a plánovat. Obrys a to kam tento seminář směřuje je o kontaktu se zemí, která mluví řečí, kterou těžko přeložíme do jazyka, který naše civilizace přijala jako normu. Je to o zemi, která stejně jako žena  touží přijímat a je jí to odpíráno. Utápění se v tomto kontaktu je částí toho co musíme dělat, abysme oběvili svojí podstatu. Zažij zem, zažij ženskou polaritu v tomto neustále se vyvíjejícím semináři.

NOHAMA NA ZEMI

objev

Následující akce

soham yoga

Seminář Indian Street Food

12. Února 2023  17.00 - 20:00 hod.

Indian street food je strava, kterou Indové zkrátka milují. Nejspíš jste již ochutnali Samosu, nebo Lassi a tak tušíte, co se na Indické ulici děje. Street food je seminář o třech jednoduchých, efektivních a superchutných receptech, které můžete připravit na jakoukoliv párty, jako rychlou alternativu občerstvení pro návštěvu a kdekoliv zazářit svými znalostmi toho, jak chutná Indie v celé své kráse. Prostory rodinného centra a vaše obleční voní tím, co jste jedli celý týden. Přijďte si užít vůni Indie a nachvilku vycestovat do míst, která jsou po celém světě slavná tím jak voní, energií, která se dostává lidem pod kůži.  Tento kurz je náš bestseller, věříme, že vás osloví a inspiruje!

 

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

5.2.2023 - 7.3.2023 (slavíme v Indii) - 6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

01

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:00

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

02

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 1. díl

19. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Dvoudíný seminář Filozofie Soham Yogy je něčím, k čemu spějeme a co často pociťujeme, nehledě na to, jak moc praktikujeme a jak moc se snažíme nesnažit. Pojď zažít odpoledne v kterém můžeš poslouchat, chápat, přispívat k programu a prožívat radost z toho co přináší pochopení toho co žijeme, toho co jsme a toho co nás obklopuje a spojuje!

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 2. díl

26. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2023

 

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

05

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

06

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

Neváhej a

Rezervuj si svůj seminář v Rezervačním systému

Když tě zajímá co se stane

Program

Přes všechno co si myslíš,  zjistíš, že nestojíš nohama pevně na zemi. Zhruba v 17:30 nejspíš poctíš, že přestože se nohama země dotýkáš, nejsi si svého kontaktu vědomá. Intelektuálně je jisté, že jsi na zemi, ale zážitek tohoto kontaktu tě teprve čeká. Zážitek je otázkou okamžiku. Aplikace tohot zážitku je otázkou vědomé volby a já tě zkusím k tomuto zážitku přiblížit. Zažij možnost a okamžik pevného spojení se zemí. Připrav se na cestu jógy, která tě přivede blíž k poznání. Nezapomeň se usmívat a nakonec si zhruba v 19:00 vychutnat příjemné vegetariánské občerstvení. Až ochutnáš ten kousek Indie, zjistíš, že tě čeká relativně dlouhá cesta k životu plnému jógy, který se zdál být na dosah. Nejspíš přijmeš svůj osud. Cesta je cíl! Uvolni se, jestli můžeš …