fbpx
a

Prožitkové, nejen jógové semináře

V našich nejen jógových seminářích jde hlavně o tvojí spokojenost. Každý seminář je svým způsobem originál. Vše co se odehrává vychází z naší zkušenosti a z okamžiku v kterém se zrovna nacházíme. Semináře jsou také velmi ovlivněné právě tebou. To jaká se sejde skupina vytváří energii a možnosti, kterými se seminář může ubírat. Těšíme se na viděnou na některé z nadcházejících akcí!
Dojmy z proběhlých seminářů - připravujeme video

Formulář pro zájemce o naše jógové semináře

Máš-li zájem strávit nedělní odpoledne s příjemnými lidmi, můžeš se předběžně přihlásit. Tvůj mail uložíme a informace o nadcházejících akcích ti už nikdy neunikne.

nadcházející akce

Soham Yoga

jóga víkend Jiříkovice

Jóga víkend ve Žďárských vršíh

9-11.Září 2022

V nové destinaci obklopeni Žďárskými vrchy, lesy a loukami se sejdeme v krásné roubence na okraji vesničky Jiříkovice, abychom zažili jógu.

Na této akci tě čeká 8 lekcí jógy a meditace, skvělá domácí strava, kopa vnitřní radosti a mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku. V programu nebude chybět večerní meditace s otevřeným koncem, program doprovázený slovem, hudbou, zpěvem a extrémně nakažlivým vnitřním tichem a možností objednat si jógou inspirovanou masáž.

 

víc informací zde...

Yoga víkend Malá Úpa

21-23.Říjen 2022

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jogovy seminar

Seminář Světlo v nás

13. Listopad 2022

Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

víc informací zde...