Kurz Indické kuchyně

PROSTOR PLNÝ VŮNÍ, INDIE A DOBRÉ NÁLADY
rezervace nejblizsiho seminareNadcházející akce

Dávat

Smích a uvolnění, s každou další akcí víc a víc!

Sehephali pro tebe připravila sérii

Degustační kurz Indické kuchyně

Máš jedinečnou možnost se naučit Indické recepty přímo od Indky, která každý z prezentovaných pokrmů vařila velkou část svého života. Shephali se naučila vařit od své babičky, která stejně jako Shephali, strávila většinu svého života vařením pro svou velkou rodinu. Od útlého dětství obě vařili pro 15 členů rodiny, která podle tradice bydlí v Indi v jednom domě. Vyjímkou nebyly časté návštěvy širšího okruhu rodiny.

V kurzech se naučíš postupně všechny základní recepty Indické kuchyně. Technicky náročnou část každého kurzu si vyzkoušíš a pod vedením Shephali snadno pochopíš techniku přípravy. Každý kurz se skládá z jednoduchého menu, které bude umět každý účatník snadno uvařit pro svou rodinu.

ochutnávka indické kuchyně ve formě obědu/večeře je často součástí našich seminářů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga v Peci pod Sněžkou

19-21.3. 2021

Tradičně báječná akce plná jógy a smíchu.

Pro tvoje potěšení, uvolnění a dobrou náladu pořádám tradičně senzační Víkendový pobyt v Peci pod Sněžkou. Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneš s jógou a uvolníš v meditaci. Jako vždy proběhne několik meditací s otevřeným koncem. Tyto meditace nebudou omezeny počtem zájemců ani časem.

Ubytování je včetně možnosti využívat whirpool a za poplatek lze objednat saunu ve vedlejší chatě. Vezmi si lyže/běžky, protože bylo zatím vždy plno sněhu!

víc informací zde...

Yoga víkend na Vysočině

10-12.září 2021

Jóga a Indická kuchyně

Kousek od Nového Města se nachází idilický penzion, kde si ke konci léta užijeme jeden víkend plný jógy a meditace.

Jako vždy se budeme věnovat józe, která tě má uvolnit a na chvíli zastavit spěch, který si neseš, když na akci přijíždíš. Cvičení a meditace ti ukážou kouzlo, které se skrývá v současném okamžiku. Sedm lekcí jógy ti ukáže, že mezi slovy a činy jsou pocity a zážitky, které nelze dobře popsat, ale tvoje srdce jim porozumí velice dobře.

víc informací zde...

Naše nejen jógové aktivity do tvého e-mailu

error: