Vaše

Lekce jógy v Praze a jejím okolí

lekce jogy v praze a okoli

 

Ptáš se kde najdeš naše lekce jógy v Praze a jejím okolí? Hledáš lekci jógy, která tě pobaví a uvolní? Chceš navštěvovat naše lekce, ale nemáš čas za námi přijet do Soham Yoga Studia?

Každá lekce jógy může být transformující a tou nejdůležitější hodinou v tvém životě. Chceš-li zažít prostor, který je “vymeditovaný” a dedikovaný józe, přijeď nás navštívit do Soham Yoga Studia. Krásné prostory nabízejí lekce, které vede Shephali v Ďáblicích, v Panther Gym Čakovice je výborná akustika a můžeš tam využít enerie velké skupiny. Zkrátka každý prostor má něco, co ho činí zajímavým. Přijď objevit svou ideální lekci jógy!

 

 

zde je

Seznam lekcí a jejich přesná poloha

Na mapě lekcí nalezneš přesné místo, kde lekce probíhá. Jestliže naši lekci přesto nenajdeš, můžeš se vždy ujistit, když nás budeš kontaktovat svým oblíbeným způsobem přes stránku Kontakt.

jóga s Láďou a Shephali

Jóga v Lázních Toušeň

V prostorách našeho jógového studia v Toušeni ti nabízíme velkou dávku pohody a uvolnoění. Z několika druhů jógy si v naší nabídce jistě vybreš tu pravou pro tebe. Těšíme se na viděnou!

Cena lekce jógy v  Soham Yoga Studiu dle aktuálního ceníku

Parkování zdarma u památníku, nebo na náměstí u školy

jóga s Shephali

Jóga v Ďáblicích

V Komunitním centru Vlna tě čekají dvě lekce týdně.

První, pondělní lekce, je příjemná lekce yin jógy, která tě uvolní a protáhne. Díky poklidnému tempu, setrvávání v pozicích a pozorování toho, jak se cítíš, si tuto lekci jistě oblíbíš.

Druhá, čtvrteční lekce, je dynamická lekce Vyniasa jógy, která tě příjemně vysílí. Ochutnáš své (dostupné a rozumné!) limity a také zjistíš, že se ti jen těžko bude dařit přemýšlet. Zahodíš myšlenky a postupně se s praxí dostaneš do tzv. flow, což je tím, kam tato lekce jógy směřuje.

Každé pondělí od 19:30 do 20:30 hod.

Každý čtvrtek od 18:00 do 19:00 hod.

Cena lekce jógy v Ďáblicích: 150 Kč

Parkování zdarma  v okolí KC Vlna!

jóga s Láďou

Jóga Tišice

V tělocvičně Základní školy v Tišicích tě čeká silná dávka jógové zábavy. Tato lekce je ojedinělá tím, že se u ní často smějeme. Jógu tady nebereme tak vážně. Přestože se jedná o velice intenzivní dávku jógy, je to lekce, která tě pobaví, posílí a uvolní zároveň. V této lekci se uvolníš a nalezneš sebe sama se vším co k tomu patří. Jestli chceš zažít trochu jinou lekci jógy, na viděnou se těší Láďa a velice vtipná skupina příznivců SohamYogy v Tišicích.

Každé úterý od 19:00 do 20:00 hod.

Cena lekce jógy v Tišicích: 150 Kč

Parkování zdarma na parkovišti před ZŠ!

jóga s Láďou

Jóga Všetaty

Ve Všetatech pro tebe mám velice klidnou, příjemnou a tichou lekci jógy na dobrou noc. V RC Všetaty ti nabízíme lekci, která je relaxací a oddychem po náročném dni, protažením a uvolněním před spaním a procítěním příjemného těla. Ve Všetatech je tato pravidelná lekce již několik let uvolněním, na které se můžeš spolehnout. 

Každé úterý od 20:30 do 21:30 hod.

Cena lekce jógy ve Všetatech: 150 Kč

Parkování zdarma přímo před Rodinným centrem!

Jóga s sHEPHALI

Jóga Březiněves

Jóga Březiněves je lekce Vinyasy jógy, která tě určitě příjemně překvapí a přestože se všechen ten vědomý pohyb jeví jako něco, co tě unaví, opak je pravdou. V komunitním centru Béčko se nalezneš  v lekci jógy, která tě uvolní tam, kde je tlak, ukáže ti směr, zdravé nastavení a posílí místa v tvém těle, která potřebují zažít tvou pozornost. Propluješ jógovými pozicemi a nalezneš to, čemu se říká ideální nastavení. Za pár lekcí začneš chápat, jak své tělo používat vědomě a efektivně. Pochopíš, kde se nemusíš snažit a kde si můžeš užívat to, co ti gravitace a vědomý pohyb nabízí. 

Každou středu od 18:00 do 19:15 hod.

Cena lekce jógy v Březiněvsi: 150 Kč

Parkování zdarma ve dvoře Béčka!

jóga s Láďou

Jóga v Čakovicích

Jóga v Panther Gym je věčně plně obsazená lekce, kterou zaštiťuje báječné fitko v Čakovicích. Prostory, které se tu nabízejí jsou útočištěm pro často až 20 lidí, kteří se včas přihláší přes rezervační systém Panther Gym. Je to často svižná, úsměvná a nakonec klidem provoněná lekce jógy. Neváhej a přihlaš se na lekci, kde zažiješ energii velké skupiny. 

Každou středu od 18:00 do 19:00 hod.

Rezervace možná pouze přes web Panther Gym!

Cena lekce jógy v Čakovicích: Dle aktuálního ceníku Panther Gym

Parkování zdarma přímo před fitkem!

jóga s Shephali

Jóga v HM GYM Mělník

V prostorách HM GYM Mělník pro tebe mám příjemnou nedělní lekci jógy, která tě protáhne, rozdýchá a uvolní. Za každou mou lekcí je trochu víc, chceš-li víc. Můžeš si užívat jemný přístup, klid a citlivé okamžiky, které plynou mezi slovy. Nech se unášet touto opravdu ojedinělou lekcí, která ti dovolí minimálně na hodinu navštívit svět, který se nachází v tvém vědomém a uvolněném bytí. 

Každou neděli od 9:00 do 10:00 hod.

Rezervace možná pouze přes web HM GYM !!

Cena lekce jógy v HM GYM: Dle aktuálního ceníku HM GYM

Parkování zdarma před HM Gym v ulici Havlíčkova!

jóga s Láďou

Jóga TJS Mělník

Ve velké tělocvičně Mělnického Sokola pro tebe mám lekci, která tě probudí, osvěží, uvolní a připraví na krásnou neděli. Přijď si užít lekci jógy, která tě směřuje k vědomému pohybu. Prociť svoje tělo, pozici v které se nalézáš a okamžik, který ti obvykle tak snadno proplouvá mezi prsty.

Každou neděli od 9:00 do 10:00 hod.

Cena lekce jógy v Sokole na Mělníce: 150 Kč

Parkování zdarma před Sokolem!