fbpx
a

Intuitivní masáže Lázně Toušeň

Intuitivní masáž, která tě pohladí, rozvolní a uklidní! Nesnaž si představit co tě čeká. Tvoje tělo ti dá vědět, jak moc potřebovalo masáž, kterou jsi u nás zažila.

masáže lázně toušeň

___  Uvolnění, zklidnění, návrat k tělu

Každá lekce jógy je svým způsobem také masáž. V lekcích se tě snažíme upozornit na místa, kde máš v těle „bloky“. Jógou se těch míst dotýkáme, ale hluboký výsledek je cítit až s odstupem času. Masáž ti umožní bez námahy bloky adresovat a intenzivně odstraňovat.

 

jóga Lázně Toušeň

___  Správné místo, ve správný čas

Svou masáž si můžeš časově sladit s lekcí jógy. Podle toho, jestli se masáž bude hodit spíš před a nebo až po lekci. Masáž je vhodná před každou jemnější lekcí jógy, nebo po lekci, která ti připadá nářočná. Masáž nebo jógu je dobré zařadit po každé fyzicky náročnější aktivitě.

 

 

Neváhej a

Rezervuj si svou masáž v Rezervačním systému

__  Soham Yoga Studio

 

Zde můžeš na chvíli odložit vše, co tě tíží. Pocítit a zažívat spokojenost je tvoje přirozenost. Masáž je další aktivita, která tvou spokojenost podpoří. Přijď si přesně pro tu masáž, kterou tvé tělo potřebuje.

 

 

masaze tousen
joga lekce tousen
masazni tousen

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

daruj

Dárkový poukaz

dárkový poukaz

Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.