fbpx
a

Intuitivní masáže Lázně Toušeň

Intuitivní masáž, která tě pohladí, rozvolní a uklidní! Nesnaž si představit co tě čeká. Tvoje tělo ti dá vědět, jak moc potřebovalo masáž, kterou jsi u nás zažila.

jógový víkend na sklenářce

___  Uvolnění, zklidnění, návrat k tělu

Každá lekce jógy je svým způsobem také masáž. V lekcích se tě snažíme upozornit na místa, kde máš v těle „bloky“. Jógou se těch míst dotýkáme, ale hluboký výsledek je cítit až s odstupem času. Masáž ti umožní bez námahy bloky adresovat a intenzivně odstraňovat.

 

 

jóga Lázně Toušeň

___  Správné místo, ve správný čas

Svou masáž si můžeš časově sladit s lekcí jógy. Podle toho, jestli se masáž bude hodit spíš před a nebo až po lekci. Masáž je vhodná před každou jemnější lekcí jógy, nebo po lekci, která ti připadá nářočná. Masáž nebo jógu je dobré zařadit po každé fyzicky náročnější aktivitě.

 

 

 

__  Soham Yoga Studio

 

Zde můžeš na chvíli odložit vše, co tě tíží. Pocítit a zažívat spokojenost je tvoje přirozenost. Masáž je další aktivita, která tvou spokojenost podpoří. Přijď si přesně pro tu masáž, kterou tvé tělo potřebuje.

 

 

masaze tousen
joga lekce tousen
masazni tousen

Objev

Následující akce

01

jóga s živou hudbou

Sebastian Dryer

16. prosince 2022

Máme tu čest přivítat milého hosta Sebastiana. Je to náš německý přítel, který hraje téměř dvě dekády na sitaru a jí podobný tradiční nástroj Surbahar. Svou klasickou indickou meditativní hudbou nás přijede potěšit a naší lekci klidné večerní jógy bude doprovázet do hloubek dříve neslyšených.

02

jógový seminář

Světlo v nás

22. Ledna 2023 od 16:30

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:30

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

daruj

Dárkový poukaz

srdce jogy

„Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Můžeš si vybrat, daruješ-li individuální lekci jógy, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, nebo jógový víkend. Platit můžeš přes rezervační systém převodem a voucher ti přistane do pár hodin v mailové schánce, nebo bude do 3 dní zaslán ve fyzické podobě na  na tvou adresu.