Online Jóga

Oblíbená lekce jógy z pohodlí domova. Pojď zkusit, čemu říkáme individuální přístup po internetu! Online jóga je vlastně tvoje domácí praxe s malou nápovědou. Je to super možnost, jak začít jógu cvičit častěji.

 

 

 

online joga

Jedinečné lekce online jógy

Cvič s námi ze svého domova, práce nebo hotolového pokoje na dovolené. Jóga s tebou může být na každém kroku. Stačí několik prokliků a jsi s námi v online lekci, která tě bude bavit.

 

Online jóga je opravdu dobrý způsob, jak zůstat věrná józe a ušetřit čas, který ti zabere jízda na lekci. Lidé, co s námi cvičí, jsou zvyklí být opravováni, a to lze v online lekcích zařídit pouze verbálně. Fyzický kontakt je v našich lekcích velice důležitý, ale on-line kontakt je o dost lepší než žádný kontakt!

Víš proč jsou online lekce dobrou alternativou? Každá instrukce, kterou ze studia slyšíš, ti připomíná vlastní tělo. Většina instrukcí se tě nejspíš týká, a proto si myslím, že on-line lekce jsou nejlepší alternativou, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět naživo. Rezervuj si naši on-line lekci a udělej si svůj názor!

Neváhej a

Rezervuj si lekci Online jóga v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.

FAQ

Nejčastější dotazy.

Co mohu v on-line lekci očekávat?

Večerní lekce jsou přímý přenost z veřejných lekcí. Ranní lekce jsou přímý přenos z mého ranního protažení. Každá lekce trvá 75 minut.

Zvládnu nastavit připojení? Nejsem technický typ…

Přístup k lekci pomocí rezervačního systému je otázkou pár prokliků. Není třeba nic nastavovat.

Obávám se, že on-line lekce je velice neosobní a s jógou nemá nic společného.

Taková obava je neopodstatněná. On-line lekcím jsme se také vyhýbali, až nám nakonec coronavirus ukázal, že se jedná o velice zábavnou a příjemnou alternativu k typické lekci jógy. On-line lekce jsou jistě směr, kterému bychom se i do budoucna chtěli věnovat.

Je pro mě jóga vhodná?

Pokud již máš nějaký problém a bolest, bylo by dobré nás dopředu kontaktovat a zkonzultovat, je-li pro tebe lekce vhodná. Každá lekce je koncipována s ohledem na “nejslabšího” učastníka. Proto se nemusíš obávat. Pravidelným cvičením se tvé zdraví začne zlepšovat.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Připrav si podložku, yoga cihličku a lehkou deku. Na terapeutičtější lekce bude třeba mít po ruce židli, popřípadě (máš-li) pěnový válec.

Jaké jsou stornovací podmínky?

Stornovací podmínky nejsou.

daruj

Dárkový poukaz na naší akci

Není nic snažšího, než si vybrat a darovat poukaz na jakoukoliv akci z naší nabídky. Darovat víkendovou akci může znamenat pro obdarovaného velkou změnu v životě. Jestli už naše akce znáš, jistě víš, že sdílet potěšení a pohodu, kterou na akcích zažíváš, je skvělý nápad. Budeme se těšit na viděnou!

dárkový poukaz

Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.