fbpx
a

On-line Jóga

Oblíbená lekce jógy z pohodlí domova. Pojď zkusit, čemu říkáme individuální přístup po internetu! On-line jóga je vlastně tvoje domácí praxe s malou nápovědou. Je to super možnost, jak začít jógu cvičit častěji.

 

 

 

Jedinečné lekce on-line jógy

Cvič s námi ze svého domova, práce nebo hotolového pokoje na dovolené. Jóga s tebou může být na každém kroku. Stačí několik prokliků a jsi s námi v online lekci, která tě bude bavit.

 

On-line lekce je opravdu dobrý způsob, jak zůstat věrná józe a ušetřit čas, který ti zabere jízda na lekci. Lidé, co s námi cvičí, jsou zvyklí být opravováni, a to lze v online lekcích zařídit pouze verbálně. Fyzický kontakt je v našich lekcích velice důležitý, ale on-line kontakt je o dost lepší než žádný kontakt!

Víš proč jsou on-line lekce dobrou alternativou? Každá instrukce, kterou ze studia slyšíš, ti připomíná vlastní tělo. Většina instrukcí se tě nejspíš týká, a proto si myslím, že on-line lekce jsou nejlepší alternativou, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět naživo. Rezervuj si naši on-line lekci a udělej si svůj názor!

online joga

Nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga víkend Malá Úpa

21-23.Říjen 2022

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jogovy seminar

Seminář Světlo v nás

13. Listopad 2022

Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

víc informací zde...

FAQ

Nejčastější dotazy.

Co mohu v on-line lekci očekávat?

Večerní lekce jsou přímý přenost z veřejných lekcí. Ranní lekce jsou přímý přenos z mého ranního protažení. Každá lekce trvá 75 minut.

Zvládnu nastavit připojení? Nejsem technický typ…

Přístup k lekci pomocí rezervačního systému je otázkou pár prokliků. Není třeba nic nastavovat.

Obávám se, že on-line lekce je velice neosobní a s jógou nemá nic společného.

Taková obava je neopodstatněná. On-line lekcím jsme se také vyhýbali, až nám nakonec coronavirus ukázal, že se jedná o velice zábavnou a příjemnou alternativu k typické lekci jógy. On-line lekce jsou jistě směr, kterému bychom se i do budoucna chtěli věnovat.

Je pro mě jóga vhodná?

Pokud již máš nějaký problém a bolest, bylo by dobré nás dopředu kontaktovat a zkonzultovat, je-li pro tebe lekce vhodná. Každá lekce je koncipována s ohledem na „nejslabšího“ učastníka. Proto se nemusíš obávat. Pravidelným cvičením se tvé zdraví začne zlepšovat.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Připrav si podložku, yoga cihličku a lehkou deku. Na terapeutičtější lekce bude třeba mít po ruce židli, popřípadě (máš-li) pěnový válec.

Jaké jsou stornovací podmínky?

Stornovací podmínky nejsou.