On-line Jóga

Oblíbená lekce jógy z pohodlí domova. Pojď zkusit, čemu říkáme individuální přístup po internetu! On-line jóga je vlastně tvoje domácí praxe s malou nápovědou. Je to super možnost, jak začít jógu cvičit častěji.

 

 

 

Jedinečné lekce on-line jógy

Cvič s námi ze svého domova, práce nebo hotolového pokoje na dovolené. Jóga s tebou může být na každém kroku. Stačí několik prokliků a jsi s námi v online lekci, která tě bude bavit.

 

On-line lekce je opravdu dobrý způsob, jak zůstat věrná józe a ušetřit čas, který ti zabere jízda na lekci. Lidé, co s námi cvičí, jsou zvyklí být opravováni, a to lze v online lekcích zařídit pouze verbálně. Fyzický kontakt je v našich lekcích velice důležitý, ale on-line kontakt je o dost lepší než žádný kontakt!

Víš proč jsou on-line lekce dobrou alternativou? Každá instrukce, kterou ze studia slyšíš, ti připomíná vlastní tělo. Většina instrukcí se tě nejspíš týká, a proto si myslím, že on-line lekce jsou nejlepší alternativou, pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět naživo. Rezervuj si naši on-line lekci a udělej si svůj názor!

online joga

objev

Následující akce

soham yoga

Seminář Indian Street Food

12. Února 2023  17.00 - 20:00 hod.

Indian street food je strava, kterou Indové zkrátka milují. Nejspíš jste již ochutnali Samosu, nebo Lassi a tak tušíte, co se na Indické ulici děje. Street food je seminář o třech jednoduchých, efektivních a superchutných receptech, které můžete připravit na jakoukoliv párty, jako rychlou alternativu občerstvení pro návštěvu a kdekoliv zazářit svými znalostmi toho, jak chutná Indie v celé své kráse. Prostory rodinného centra a vaše obleční voní tím, co jste jedli celý týden. Přijďte si užít vůni Indie a nachvilku vycestovat do míst, která jsou po celém světě slavná tím jak voní, energií, která se dostává lidem pod kůži.  Tento kurz je náš bestseller, věříme, že vás osloví a inspiruje!

 

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

5.2.2023 - 7.3.2023 (slavíme v Indii) - 6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

01

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:00

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

02

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 1. díl

19. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Dvoudíný seminář Filozofie Soham Yogy je něčím, k čemu spějeme a co často pociťujeme, nehledě na to, jak moc praktikujeme a jak moc se snažíme nesnažit. Pojď zažít odpoledne v kterém můžeš poslouchat, chápat, přispívat k programu a prožívat radost z toho co přináší pochopení toho co žijeme, toho co jsme a toho co nás obklopuje a spojuje!

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 2. díl

26. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2023

 

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

05

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

06

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

FAQ

Nejčastější dotazy.

Co mohu v on-line lekci očekávat?

Večerní lekce jsou přímý přenost z veřejných lekcí. Ranní lekce jsou přímý přenos z mého ranního protažení. Každá lekce trvá 75 minut.

Zvládnu nastavit připojení? Nejsem technický typ…

Přístup k lekci pomocí rezervačního systému je otázkou pár prokliků. Není třeba nic nastavovat.

Obávám se, že on-line lekce je velice neosobní a s jógou nemá nic společného.

Taková obava je neopodstatněná. On-line lekcím jsme se také vyhýbali, až nám nakonec coronavirus ukázal, že se jedná o velice zábavnou a příjemnou alternativu k typické lekci jógy. On-line lekce jsou jistě směr, kterému bychom se i do budoucna chtěli věnovat.

Je pro mě jóga vhodná?

Pokud již máš nějaký problém a bolest, bylo by dobré nás dopředu kontaktovat a zkonzultovat, je-li pro tebe lekce vhodná. Každá lekce je koncipována s ohledem na „nejslabšího“ učastníka. Proto se nemusíš obávat. Pravidelným cvičením se tvé zdraví začne zlepšovat.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Připrav si podložku, yoga cihličku a lehkou deku. Na terapeutičtější lekce bude třeba mít po ruce židli, popřípadě (máš-li) pěnový válec.

Jaké jsou stornovací podmínky?

Stornovací podmínky nejsou.

daruj

Dárkový poukaz na jógový víkend

"Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.