Online Jóga

Oblíbená lekce jógy z pohodlí domova. Pojď zkusit čemu říkáme individuální přístup po internetu! Online jóga je vlastně tvoje domácí praxe s malou nápovědou. Je to super možnost jak začít jógu cvičit častěji.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžeme vidět naživo, Online lekce je velice zajímavá alternativa, kterou si   jistě brzy oblíbíš. Jsme velice rádi, že jsme díky okolnostem začali tyto lekce nabízet. Rezervuj si Online lekci a udělej si svůj názor!

Jedinečné lekce jógy (online)

online joga

 

Rezervuj si pouze svou první lekci! Po této první lekci jsou pro tebe všechny lekce online jógy otevřené k účasti bez rezervace. 

Rezervuj lekci

Stornuj rezervaci

Pro spuštění online lekcí si stáhni aplikaci ZOOM a potom klikni na tento odkaz  https://us02web.zoom.us/j/9711859559

Vyčkej než lekce začne. S případnými problémy se neváhej ozvat na náš mail.

Veřejné lekce můžeš také zaplatit

na účet 1732513017/3030

Variabilní Symbol: 2

zvýhodněné lekce 800 Kč (10 lekcí)

otevřená lekce 100 Kč (1 lekce)

Zvýhodněná permanentka je nepřenosná a časově neomezená.

Přejdi na rezervaci své

FAQ

Nejčastější dotazy.

Co mohu v online lekci očekávat?

Všechny večerní lekce vede/opravuje Láďa a předcvičuje Šefali. Ranní lekce převážně vede Láďa. Každá lekce trvá cca. 75 minut. 

Zvládnu nastavit připojení? Nejsem technický typ.

Nastavení spolu zvládneme během několika minut. Žádné obavy!

Obávám se, že online lekce je velice neosobní a s jógou nemá nic společného.

Taková obava je neopodstatněná. Online lekcím jsme se také vyhýbali, až nám nakonec Koronavirus ukázal, že se jedná o velice zábavnou a příjemnou alternativu k typické lekci jógy. Online lekce jsou jistě směr, kterému bychom se i do budoucna chtěli intenzivně věnovat.

Je pro mě jóga vhodná?

Pokud již máš nějaký problém a bolest, bylo by dobré nás dopředu kontaktovat a zkonzultovat, je-li pro tebe lekce vhodná. Každou lekci zároveň podřizujeme „nejslabšímu“ učastníkovi, takže se nemusíš obávat, v lekci budeš v bezpečí.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Připrav si podložku, yoga cihličku a lehkou deku. Na terapeutičtější lekce bude třeba mít po ruce židli, popřípadě (máš-li) pěnový válec.

Jaké jsou stornovací podmínky?

Stornovací podmínky jsou na vás. Bylo by dobré dát vědět, že chcete lekci stornovat, hned jak zjistíte, že se lekce nemůžete zúčastnit.

individualni lekce jogy

Naše nejen jógové aktivity do tvého mailu