a

Tady je pro tvou představu náš orientační

Rozvrh lekcí jógy

kalendar lekci sohamyoga

Rezervuj si svou lekci v našem Rezervačním systému. Rezervace ti zabere jen chvilku, neváhej si svou lekci rezervovat. Nemůžeš-li se dočkat své lekce jógy, na této stránce můžeš nahlédnout do orientačního rozvrhu našich lekcí. Vybereš-li si svou lekci, ověř si její dostupnost a rezervuj si ji v našem Rezervačním systému !

ORIENTAČNÍ ROZVRH LEKCÍ V SOHAM YOGA STUDIU

Reálný rozpis lekcí je v rezervačním systému!!

ORIENTAČNÍ ROZVRH LEKCÍ JÓGY V OKOLÍ PRAHY

Reálný rozpis lekcí je v rezervačním systému!!

ORIENTAČNÍ ČASY PRO MASÁŽ V SOHAM YOGA STUDIU

Reálný rozpis lekcí je v rezervačním systému!!

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

 

 

Soham Yoga seminář

Vaření od srdce

18. Června 2023 13:00 - 17:00 hod.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které čato připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem "vykouzlil" a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne.

04

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.

daruj

Dárkový poukaz na naší akci

Není nic snažšího, než si vybrat a darovat poukaz na jakoukoliv akci z naší nabídky. Darovat víkendovou akci může znamenat pro obdarovaného velkou změnu v životě. Jestli už naše akce znáš, jistě víš, že sdílet potěšení a pohodu, kterou na akcích zažíváš, je skvělý nápad. Budeme se těšit na viděnou!

dárkový poukaz

Je mnoho způsobů, jak obdarovat lidi na kterých ti záleží. Daruj kredit a obdarovaný si může vybrat, individuální lekci jógy, masáž, online lekce, předplatné veřejných lekcí, pozvánku na seminář, členství, nebo jógový víkend. Rezervovat můžeš přes rezervační systém, platit převodem a voucher ti přistane do několika minut v e-mailové schánce, nebo bude do 2 dní předán ve fyzické podobě.