a

Soham yoga

Seminář Yin Yoga

yin yoga seminar

Yin yoga je seminář, který vám pomůže pochopit jógový styl, který nás před několika lety velmi inspiroval. V tomto semináři probereme ojedinělou sekvenci cviků, která se postará o hluboké protažení. O trochu delší výdrže v relaxačních, individuálně modifikovaných pozicích vám přiblíží koncept Yin Yogy. Na konci této sekvence se objeví pozice, které pro vaše tělo přidám nad rámec tohoto konceptu, abychom nastolili optimální rovnováhu. Yin yoga je jógový styl, který se má vyvíjet, protože je sám výsledkem fůze. S odstupem času chápu, že aby Yin Yoga zapadla do našeho konceptu, museli jsme ji žít. Každému stylu, který nás oslovil,  jsme dali férovou šanci, vstoupit do našeho chápání jógy. Učíme způsob, kterým jsme ji začlenili do našeho života. Zkušenosti, které jsme s tímto stylem měli, teď nabízím jako seminář.

Seminář vede Láďa

Yin yoga tousen

ve zkratce

Program akce

  • Úvod do Yin Yogy
  • Seznámení se s jednotlivými pozicemi sekvence a správným provedením
  • Prostor na otázky
  • Lekce Yin Yogy
  • Sladká tečka ve formě desertu s indickým čajem

Cena:           850 Kč

Termín:            30. Dubna 2023 od 13:30 do 17:30

Místo konání:           Soham Yoga Studio, Lázně Toušeň

Platební a storno podmínky

Seminář Yin Yoga si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 400 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 7 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit, kterým nám můžeš zaplatit příště. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

Neváhej a

Rezervuj si svůj Seminář Yin Yoga v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

 

 

Soham Yoga seminář

Vaření od srdce

18. Června 2023 13:00 - 17:00 hod.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které čato připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem "vykouzlil" a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne.

04

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.