fbpx
a

Objev své

Soukromé lekce jógy u tebe doma v Praze

soukromé lekce jógy u tebe doma v Praze

Soukromé lekce jógy u tebe doma v Praze jsou vlajkovou lodí v našem portfoliu. V Praze je jen pár učitelů jógy, kteří dojíždějí na soukromé lekce k tobě domu. Myslíme si, že to není v pořádku, protože soukromé lekce jsou jedním z hlavních způsobů, jak předávat jógu.

Ušijeme ti soukromou lekci jógy na míru a nabídneme přesně to, co potřebuješ. Setkáš se se svým učitelem v soukromí svého domova. Ve veřejné lekci se musíme vždy přizpůsobit tomu, na jakém stupni se nalézá většina účastníků. V soukromé lekci se můžeme od začátku zaměřit přímo na tvou pozici ve světě jógy. Celou lekci přizpůsobujeme tomu, jak se cítíš právě ty. Řešíme vše, co se nachází na cestě k  spokojenosti. Soukromá lekce jógy není omezena počtem cvičících. Můžeš si vybrat, s kým a kde budeš cvičit. Lekci si můžeš užít u sebe doma, ale také v tvé firmě, nebo na tvém pracovišti. Máme stále dost času přivést ti jógu blíž! Soukromé lekce jógy v Praze si mužeš užít také  v širokém okolí Prahy.
Každý den vyjíždíme na několik individuálních lekcí, které jsou  pro vás i pro nás balzámem na duši.

Těšíme se na viděnou!

Vyber si mezi dvěma

Druhy soukromých  lekcí jógy

1. Jóga na míru šitá tvému nastavení

Lekce jsou vhodné pro:

– Toho, kdo se ve skupinové lekci jógy necítí dobře a chce zažít individuální přístup.

– Tebe, chceš-li se přiblížit józe rychleji a individulní lekci zažít jako svou praxi k tomu, kde se na jógové cestě právě nalézáš.

– Pro začátečníky, kteří chtějí začít jógu praktikovat přímou cestou bez zbytečných chyb.

2. Víc jógy – soukromé lekce jógy

Lekce jsou vhodné, chceš-li:

Pochopit autentickou cestu jógy bez ohledu na to, co nabízí většina fyzicky a duchovně zaměřených lekcí jógy, fyzioterapie, ayurvéda, nebo třeba lekce jógy s nádechem západního přístupu.

Pochopit svou pozici v životě, kde se nalézáš a to, jak tato situace ovlivňuje tvé myšlení i konání.

– Pochopit sebe sama v kontextu současného okamžiku.

– Individuální lekcí silně ovlivnit svůj život a zjistit, jak jsi připravena obětovat své ideály, znalosti, doměnky a předsudky pro zlepšení vnímání života takového jaký je.

co přesně nabízí

Soukromé lekce jógy

Každá, nejen soukromá lekce jógy je objevením toho, kde se nacházíš na cestě životem. Je velice těžké oslovit tvé individuální potřeby v otevřené lekci jógy. Každá veřejná lekce jógy nabízí cestu, která je vhodná pro většinu zúčastněných. Přístup v soukromé lekci je způsob, kterým byla jóga původně předávána v Indii. Jóga jakou ji znáte z veřejných lekcí, je spíše shrnutím pravidel a všeobecně známých postupů. Citlivý a připravený účastník veřejné lekce snadno vycítí a pochopí principy, kterými se jóga ubírá. Pro toho, kdo se cítí ztracen ve sledu pozic, které nechápe a postupech, které mu nedávají smysl, můžeme vřele doporučit individuální lekce. Tyto lekce jsou zkratkou k pochopení toho, co si nakonec musíme sami (individuálně) prožít a procítit.

Neváhej a

Rezervuj si Soukromou lekci jógy kdekoliv v Praze

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jak mohu urychlit rezervaci své individální lekce?

Po registraci v našem Rezervačním systému a získání uživatelského přístupu je rezervace otázkou několika prokliků.

Jak mohu svou lekci zaplatit?

Svou individuální lekci můžeš zaplatit převodem, nebo v hotovosti. Můžeš se s námi také domluvit pomocí  Whatsapu, E-mailem, nebo nám zavolej!

Orientační cena hodinové individuální lekce v Praze u tebe doma

Sourkomé lekce jógy, nebo mediace tebe doma v Praze 7, 8, 9, 14, 18, 19, 20 – Kč 1000,-

Soukromé lekce jógy, nebo meditace u tebe doma v Praze 1, 2, 3, 15 – Kč 1100,-

Soukromé lekce jógy, nebo meditace u tebe doma v Praze 4, 5, 6, 10, 11, 21 – Kč 1300,-

Soukromé lekce jógy, nebo meditace u tebe doma v Praze 12, 13, 16, 17, 22 – Kč 1500,-

Je pro mě jóga vhodná?

Jóga je komplexní disciplína pro duši i tělo jako celek. Pokud cítíš potřebu něco v sobě urovnat, vybalancovat nebo uvolnit, neváhej nás kontaktovat. Jsme tu pro tebe a rádi tě budeme provázet.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Vše co potřebuješ je jógová podložka a s jejím výběrem klidně počkej až do druhé lekce. Na první lekci ti můžeme poradit, aby ses vyvarovala zbytečných nákupů.

Jaké jsou stornovací a rezervační podmínky soukromé lekce?

Svou soukromou lekci si rezervuj v čase, který ti vyhovuje a kdy na ni máš dostatek prostoru, klidu a času. Nezkoušej lekci začlenit do svého nabitého kalendáře za každou cenu. Najdi si čas, kdy máš třeba volný den, nebo je další záznam v tvém diáři vzdálen alespoň tři hodiny od tvé lekce. Nemusíme se bavit o storno podmínkách, jestli budeš schopen/schopna svou lekci stornovat alespoň 24 hodin předem. Děláme to neradi. Respektujeme svůj čas i čas lidí, kteří nás chtějí potkat, a proto v čase, kdy blokuješ šanci na soukromou lekci v Praze, Soham Yoga Studiu, nebo vzdáleném okolí Toušně někomu jinému, musíš za totéž zaplatit.

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.