fbpx
a

Jógový seminář

Světlo v nás

seminar lazne tousen

Tento jógový seminář se odehrává ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.  Nejdřív přijde světlo, které pronikne do místnosti a bude prosvítat zpoza plenty, kterou si na začátku semináře vědomě nasadíš. Věř, že těch několik hodin po tmě uteče velice rychle. Čas se bude odvíjet s pomalým sledem velmi procítěných pozic a postupů, s kterými do svého těla přineseš víc energie a hlavně pochopení. Postupně bude tmu následovat světlo z hlubin tvého srdce, které čeká mnoho životů na svou příležitost proniknout mlhou tvých myšlenek a posvítit ti na cestu plnou radosti, přijetí a pochopení. Celým seminářem tě bude provázet zvuková kulisa, která bude dávat prostor okamžikům hlubokého ticha. Transformace je pouze příznak neodvratného pocítění sebe sama beze slov a myšlenek. To je místo, kde začíná jóga.

 

Seminář vede Láďa, asistuje Shephali

Cena:           1 100 Kč

Termín:           22. Leden 2023

Místo konání:           Soham Yoga Studio

Platební a storno podmínky

Seminář si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 600 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 7 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit, kterým nám můžeš zaplatit příště. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

chair pose

ve zkratce

Program akce

  • Uvolnění a sžití se s tmou
  • Klidná několika hodinová lekce jógy, která je vstupem do hlubšího ticha
  • Meditace v tichu, užívání si času se sebou
  • Tělo v pohybu, jemné vědomé procítění pohybu
  • Sdílení
  • Malé indické občerstvení

Neváhej a

Rezervuj si svůj seminář v Rezervačním systému

Objev

Následující akce

01

jóga s živou hudbou

Sebastian Dryer

16. prosince 2022

Máme tu čest přivítat milého hosta Sebastiana. Je to náš německý přítel, který hraje téměř dvě dekády na sitaru a jí podobný tradiční nástroj Surbahar. Svou klasickou indickou meditativní hudbou nás přijede potěšit a naší lekci klidné večerní jógy bude doprovázet do hloubek dříve neslyšených.

02

jógový seminář

Světlo v nás

22. Ledna 2023 od 16:30

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:30

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.