fbpx
a

SVĚTLO V NÁS

JÓGOVÝ SEMINÁŘ V LÁZNÍCH TOUŠEŇ

O akci

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.  Nejdřív přijde světlo, které pronikne do místnosti a bude prosvítat zpoza plenty, kterou si na začátku semináře vědomě nasadíš. Postupně ho bude následovat světlo z hlubin tvého srdce, které čeká mnoho životů na svou příležitost proniknout mlhou tvých myšlenek a posvítit ti na cestu plnou radosti, přijetí a pochopení. Celým seminářem tě bude provázet zvuková kulisa, která bude dávat prostor okamžikům hlubokého ticha. 

 

seminar lazne tousen

MÍSTO KONÁNÍ

Soham Yoga Studio

Jelikož je v ulici parkování pouze pro rezidenty a klikaře, doporučujeme zaparkovat v horní části ulice, nebo na náměstí u kostela.

 

 Program

Program je pouze orientační.

Uvolnění

Jóga

Do ticha a do světla

Meditace

Tělo v pohybu

Sdílení pocitů a dojmů

Malé indické občerstvení

Cena

1 100 Kč 

Termín

13.11.2022            (16:30 – 21:30)

Platební a storno podmínky

Jógový seminář si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 500 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 7 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit, kterým nám můžeš zaplatit příště. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

V PŘÍPADĚ, ŽE TI NEJDE VYTVOŘIT REZERVACI/REGISTRACI V REZERVAČNÍM SYSTÉMU, MŮŽEŠ JÍ VYTVOŘIT ZDE!

Po vyplnění a odeslání formuláře se objeví zpráva: Tvoje rezervace proběhla v pořádku.
Na přijatou rezervaci reagujeme maximálně do několika hodin, zasláním potvrzovacího emailu.

Nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga víkend Malá Úpa

21-23.Říjen 2022

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jogovy seminar

Seminář Světlo v nás

13. Listopad 2022

Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

víc informací zde...