fbpx
a

Jógový seminář

Tone & Sculpt

13. Listopadu 2022 od 16.30 – Soham Yoga Studio – Lekci vede Shephali, asistuje Láďa

Jóga je čas, který trávíš na tomto světě. Svůj život a své tělo můžeš použít mnoho směry. Cestu na kterou se vydáváš v tomto semináři, z velké části namíříš směrem ke svému tělu. Tvé tělo je nástroj, který může být ostrý, nebo otupený všemi vlivy, které na tebe má tvůj životní styl. Přijď zažít možnosti svého těla. Když se nezavřeš do ulity plné toho, co nezvládneš, můžeš své tělo a mysl formovat směrem k józe. Nejdřív musíš oslovit své tělo, které pak vydrží tlak, který na něj působí v pokročilejších jogových technikách. Tento seminář ti pomůže zjistit tvé možnosti, schopnosti a přání. Přijď zažít uvolnění, které vychází z tvé podstaty, která se neidentifikuje s myšlenkami a následuje možnosti. Přijď se nepřekonávat, ale zažít svůj potenciál.

Objev

Následující akce

01

jógový víkend

Yoga víkend Malá Úpa

21-23. Říjen 2022

Daleko od shonu všedních dní proběhne akce plná jógy, radosti a uvolnění. Víkendový program, který se řídí tím, kolik uvolnění, protažení, pochopení a spokojenosti unese tvůj nervový systém. Absolutní relax plný všeho toho, co tvoje duše a tělo tolik potřebují.

02

soham yoga seminář

Tone & Sculpt

13. Listopadu 2022 od 16.30

Seminář, který ti ukáže způsob, kterým jóga doslova vytesá tvoje tělo do tvaru, který ti je souzen. Stojí to trochu potu a disciplíny. Nakonec tě čeká sladká odměna a to nejen ve formě indického občerstvení.

Jógový seminář

Světlo v nás

30. Říjen 2022

Seminář který tě vrátí zpátky na zem. Přestaň se bát, litovat a ztrácet. Dokud máš pevnou zem pod nohama jsi to ty, kdo je stůjcem svého osudu. V tomto semináři pocítíš rovnováhu a stabilitu, kterou ti propůjčuje síla, která tě poutá k zemi. Projdeme pozice, které uzemňují, a vysvětlíme si je do detailu. Na konciJógové občerstvení v ceně.

04

Soham Yoga Seminář

Indian cooking lesson

20. Listopad 2022

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do „nedaleké“ Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

05

Jógový víkend

Wonder-full Life Teplice

17-19. Březen 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

ve zkratce

Program akce

  • Teorie dechu v dynamické lekci
  • Jak udržet pevné tělo ve všech pozicích
  • Dechové cvičení
  • Několik pozic, které je třeba dovysvětlit
  • Pozdrav slunci s dechem
  • Jógová praxe 90 min
  • Sdílení dojmů
  • Jógové občerstvení

Neváhej a

Rezervuj si svůj seminář v Rezervačním systému