fbpx
a

Jógový seminář

Tone & Sculpt

treti bojovnik

Jóga je čas, který trávíš na tomto světě. Svůj život a své tělo můžeš použít mnoho směry. Cestu na kterou se vydáváš v tomto semináři, z velké části namíříš směrem ke svému tělu. Tvé tělo je nástroj, který může být ostrý, nebo otupený všemi vlivy, které na tebe má tvůj životní styl. Přijď zažít možnosti svého těla. Když se nezavřeš do ulity plné toho, co nezvládneš, můžeš své tělo a mysl formovat směrem k józe. Tento seminář je především zaměřen na formování problémových partií. Přijď se naučit, jak správně dýchat do plných plic i v naročnějších jógových pozicích a udržet si přitom úsměv na tváři. Jak spojit dech s pohybem a zjistit, jak se dech podepisuje na výdrži v pozicích, kterýmy proplouváš, aniž by ses zadýchala, nebo unavila. Tento seminář ti pomůže zjistit tvé možnosti, schopnosti a přání. Přijď se nepřekonávat, tvarovat, formovat, odpočívat, dýchat, být. Přijď zažít svůj potenciál.

Seminář vede Shephali, asistuje Láďa

Cena:           1 100 Kč

Termín:           27. Listopadu 2022

Místo konání:         Soham Yoga Studio

Platební a storno podmínky

Seminář si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 400 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 7 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit, kterým nám můžeš zaplatit příště. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

chair pose

ve zkratce

Program akce

  • Teorie dechu v dynamické lekci
  • Jak udržet pevné tělo ve všech pozicích
  • Dechové cvičení
  • Několik pozic, které je třeba dovysvětlit
  • Sekce, které se zaměřují na formování problémových partií
  • Jógová praxe 90 min
  • Sdílení dojmů
  • Indické občerstvení

Objev

Následující akce

01

jóga s živou hudbou

Sebastian Dryer

16. prosince 2022

Máme tu čest přivítat milého hosta Sebastiana. Je to náš německý přítel, který hraje téměř dvě dekády na sitaru a jí podobný tradiční nástroj Surbahar. Svou klasickou indickou meditativní hudbou nás přijede potěšit a naší lekci klidné večerní jógy bude doprovázet do hloubek dříve neslyšených.

02

jógový seminář

Světlo v nás

22. Ledna 2023 od 16:30

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:30

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.