TVOJE PRVNÍ JÓGOVÁ SESTAVA

SEMINÁŘ VŠETATY
RezervaceDalší akce

O akci

Většina lidí, kteří docházejí na lekce jógy si zvykli na vedení a už bez svého instruktora nemohou cvičit. Jejich učitel se pak stává brzdou jejich vlastní praxe.

Chceš-li si zacvičit doma a nevíš jak na to, připravil jsem právě pro tebe sérii nedělních seminářů “Jógová sestava na doma”.

V tomto semináři projdeme způsoby, kterými je vhodné postupovat, když nevíš, kterou pozici zařadit do své domácí praxe. Projdeme si základní pozice a důvody, proč pro tebe nejsou některé z nich příjemné a jak je přizpůsobit, aby ses v nich cítila lépe. Zjistíš, proč tě i po cvičení bolí záda a nezlepšuje se ten permanentně zkoprnělý krk. Čas ukáže, jestli po tomto semináři najdeš odvahu být sama sobě instruktorem, nebo budeš potřebovat ještě trochu víc motivace v podobě druhého dílu semináře “Jógová sestava na doma”.

MÍSTO KONÁNÍ

Akce se koná v Rodinném centru Všetaty Přívory. Všetaty jsou v dojezdové vzdálenosti od Prahy a dá se tu báječně zaparkovat v okolí 50metrů od vchodu do centra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

Čaj

Krátké uvolnění

Jógová teorie v praxi

Plno informací o tom, jak cvičit sama doma

 

 

 

 

Cena

800 Kč 

Termín

11.10.2020            (13:00 – 18:00)

Platební a storno podmínky

Akci si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce a zaplacením zálohy 400 Kč na účet 2100315447/2010. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 10 dní před plánovaným začátkem akce. Jinak záloha propadá. Doplatek pošli nejpozději 10 dní před začátkem akce. Akci můžeš samozřejmě též zaplatit rovnou v plné výši. 

Rychlá Rezervace

nadcházející akce

Soham Yoga

Online kurz vaření indické kuchyně

10-12. 11.4.2021    (13:00 -  18:00)

Online zážitek z pohodlí vlastního domova

V tomto online semináři získáš možnost se naučit pár základních receptů Indické kuchyně, tak jak jsou tradičně připravovány na středozápadě Indie, ve státě Maharashtra. Pod vedením Shephali snadno pochopíš techniku přípravy. Každý jednotlivý kurz se skládá z jednoduchého menu, které zvládneš snadno uvařit na vlastní pěst.

víc informací zde...

Yoga víkend na Vysočině

10-12.září 2021

Jóga a Indická kuchyně

Kousek od Nového Města se nachází idilický penzion, kde si ke konci léta užijeme jeden víkend plný jógy a meditace.

Jako vždy se budeme věnovat józe, která tě má uvolnit a na chvíli zastavit spěch, který si neseš, když na akci přijíždíš. Cvičení a meditace ti ukážou kouzlo, které se skrývá v současném okamžiku. Sedm lekcí jógy ti ukáže, že mezi slovy a činy jsou pocity a zážitky, které nelze dobře popsat, ale tvoje srdce jim porozumí velice dobře.

víc informací zde...

Naše nejen jógové aktivity do tvého e-mailu