fbpx
a

TVOJE PRVNÍ JÓGOVÁ SESTAVA

SEMINÁŘ VŠETATY
RezervaceDalší akce

O akci

Většina lidí, kteří docházejí na lekce jógy si zvykli na vedení a už bez svého instruktora nemohou cvičit. Jejich učitel se pak stává brzdou jejich vlastní praxe.

Chceš-li si zacvičit doma a nevíš jak na to, připravil jsem právě pro tebe sérii nedělních seminářů “Jógová sestava na doma”.

V tomto semináři projdeme způsoby, kterými je vhodné postupovat, když nevíš, kterou pozici zařadit do své domácí praxe. Projdeme si základní pozice a důvody, proč pro tebe nejsou některé z nich příjemné a jak je přizpůsobit, aby ses v nich cítila lépe. Zjistíš, proč tě i po cvičení bolí záda a nezlepšuje se ten permanentně zkoprnělý krk. Čas ukáže, jestli po tomto semináři najdeš odvahu být sama sobě instruktorem, nebo budeš potřebovat ještě trochu víc motivace v podobě druhého dílu semináře “Jógová sestava na doma”.

MÍSTO KONÁNÍ

Akce se koná v Rodinném centru Všetaty Přívory. Všetaty jsou v dojezdové vzdálenosti od Prahy a dá se tu báječně zaparkovat v okolí 50metrů od vchodu do centra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

Čaj

Krátké uvolnění

Jógová teorie v praxi

Plno informací o tom, jak cvičit sama doma

 

 

 

 

Cena

800 Kč 

Termín

11.10.2020            (13:00 – 18:00)

Platební a storno podmínky

Akci si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce a zaplacením zálohy 400 Kč na účet 2100315447/2010. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 10 dní před plánovaným začátkem akce. Jinak záloha propadá. Doplatek pošli nejpozději 10 dní před začátkem akce. Akci můžeš samozřejmě též zaplatit rovnou v plné výši. 

Rychlá Rezervace

Nadcházející akce

Soham Yoga

mala upa joga

Yoga víkend Malá Úpa

21-23.Říjen 2022

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jogovy seminar

Seminář Světlo v nás

13. Listopad 2022

Léčivý seminář, plný vnitřího ticha a vhledů za okraj běžného vnímání.

Zveme tě na intuitivně vedený seminář plný jógových aktivit, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí.

víc informací zde...