TVOJE PRVNÍ JÓGOVÁ SESTAVA

SEMINÁŘ VŠETATY
RezervaceDalší akce

O akci

Většina lidí, kteří docházejí na lekce jógy si zvykli na vedení a už bez svého instruktora nemohou cvičit. Jejich učitel se pak stává brzdou jejich vlastní praxe.

Chceš-li si zacvičit doma a nevíš jak na to, připravil jsem právě pro tebe sérii nedělních seminářů “Jógová sestava na doma”.

V tomto semináři projdeme způsoby, kterými je vhodné postupovat, když nevíš, kterou pozici zařadit do své domácí praxe. Projdeme si základní pozice a důvody, proč pro tebe nejsou některé z nich příjemné a jak je přizpůsobit, aby ses v nich cítila lépe. Zjistíš, proč tě i po cvičení bolí záda a nezlepšuje se ten permanentně zkoprnělý krk. Čas ukáže, jestli po tomto semináři najdeš odvahu být sama sobě instruktorem, nebo budeš potřebovat ještě trochu víc motivace v podobě druhého dílu semináře “Jógová sestava na doma”.

MÍSTO KONÁNÍ

Akce se koná v Rodinném centru Všetaty Přívory. Všetaty jsou v dojezdové vzdálenosti od Prahy a dá se tu báječně zaparkovat v okolí 50metrů od vchodu do centra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Program

Čaj

Krátké uvolnění

Jógová teorie v praxi

Plno informací o tom, jak cvičit sama doma

 

 

 

 

Cena

800 Kč 

Termín

11.10.2020            (13:00 – 18:00)

Platební a storno podmínky

Akci si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce a zaplacením zálohy 400 Kč na účet 2100315447/2010. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 10 dní před plánovaným začátkem akce. Jinak záloha propadá. Doplatek pošli nejpozději 10 dní před začátkem akce. Akci můžeš samozřejmě též zaplatit rovnou v plné výši. 

Rychlá Rezervace

nadcházející akce

Soham Yoga

jógový seminář

Jóga víkend na Vysočině

10-12.září 2021

Jóga a Indická kuchyně

Kousek od Nového Města se nachází idilický penzion, kde si ke konci léta užijeme jeden víkend plný jógy a meditace.

Jako vždy se budeme věnovat józe, která tě má uvolnit a na chvíli zastavit spěch, který si neseš, když na akci přijíždíš. Cvičení a meditace ti ukážou kouzlo, které se skrývá v současném okamžiku. Sedm lekcí jógy ti ukáže, že mezi slovy a činy jsou pocity a zážitky, které nelze dobře popsat, ale tvoje srdce jim porozumí velice dobře.

víc informací zde...

Yoga víkend Malá Úpa

22-24.ŘÍJNA 2020

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

 V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat zbrusunová víkendová akce. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

individualni lekce jogy

Naše nejen jógové aktivity do tvého e-mailu