večerní jógový program

Úplňková jóga se zpěvem manter

První úplněk 2023 oslavíme v pátek 6.1. 2023 od 18:00 do 20:30 h.
Tento o trochu intenzivnější program strávíme krátkým jógovým protažením a dechovým cvičením, na které plynule naváže 90 minut zpívání manter.
Každý další úplněk bude o trochu intenzivnejší a navyšování intenzity skončíme 26. 12. 2023. Budeme nejen navyšovat dobu zpívání, ale také to, co zpěvu předchází a co ho následuje. Nechci úplněk věnovat bohům. Chci jej věnovat nám, tomu tichu, až utichne poslední nota a dozní poslední hlas zpívající poslední větu.

Zpívání mantry, které se nazývá Bhajan je můj-tvůj-náš hlas s doprovodem harmonia (způsob, kterým se Indové přibližují k Bohu). Harmonium a já jsme nahlas, takže tvůj hlas je jen tvým, a získáš šanci se ztratit ve zvuku posvátné mantry a v okamžiku, který nastane, až vše utichne. Je to něco, co byste měli zažít!!!

uplnkova mantra

Termín:           5. Února 2023

Cena:         Kč 400,-

          

Platební a storno podmínky

Seminář Úplňková jóga si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 200Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 11 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit na lekce / na další akci. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

Neváhej a

Rezervuj si Seminář Úplňková jóga

Co můžeš udělat, abys podpořila

efekt této akce?

Zkus  toto:

Úplňková jóga je jednoduchý rituál.

Začni tím, že se probudíš před úsvitem. Možná to tím také skončí a zase půjdeš spát, nevadí. Nejlépe si dej sprchu. Nemusí být studená, ale možná by tě trochu víc probudila. Až se probudíš, alespoň na deset minut si sedni a chvilku si všímej, že dýcháš. V průběhu dne si zajdi někam k řece (třeba i na soutok Labe a Jizery) a jelikož je voda právě trochu studená, alespoň si opláchni obličej. Prožij ten okamžik očisty. Když ti to přijde příjemné, zkus se do té úžasné vody, třeba i třikrát ponořit. Na celý den si dej půst. Celý, celičký den nejez a o trošku víc pij vlažnou vodu. Pak přijď na naší lekci „Úpňková jóga“ a nech se unášet tím, co tě čeká. Rituál ukončíme něčím, co neznáš. Nejspíš to bude něco, k čemu nemáš vztah. Život v tobě roste vším k čemu nemáš vztah, vším co je pro tebe nové a nepoznané. Co je nepoznané je poznané procítěním. Chceš-li procítit a zažít, budeš na této akci správně! S tímto rituálem i bez něj u nás budeš správně! Uvolni se!

objev

Následující akce

soham yoga

Seminář Indian Street Food

12. Února 2023  17.00 - 20:00 hod.

Indian street food je strava, kterou Indové zkrátka milují. Nejspíš jste již ochutnali Samosu, nebo Lassi a tak tušíte, co se na Indické ulici děje. Street food je seminář o třech jednoduchých, efektivních a superchutných receptech, které můžete připravit na jakoukoliv párty, jako rychlou alternativu občerstvení pro návštěvu a kdekoliv zazářit svými znalostmi toho, jak chutná Indie v celé své kráse. Prostory rodinného centra a vaše obleční voní tím, co jste jedli celý týden. Přijďte si užít vůni Indie a nachvilku vycestovat do míst, která jsou po celém světě slavná tím jak voní, energií, která se dostává lidem pod kůži.  Tento kurz je náš bestseller, věříme, že vás osloví a inspiruje!

 

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

5.2.2023 - 7.3.2023 (slavíme v Indii) - 6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

01

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:00

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

02

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 1. díl

19. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Dvoudíný seminář Filozofie Soham Yogy je něčím, k čemu spějeme a co často pociťujeme, nehledě na to, jak moc praktikujeme a jak moc se snažíme nesnažit. Pojď zažít odpoledne v kterém můžeš poslouchat, chápat, přispívat k programu a prožívat radost z toho co přináší pochopení toho co žijeme, toho co jsme a toho co nás obklopuje a spojuje!

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Filozofie Soham Yogy 2. díl

26. Února 2023 od 14:30 - 17:30

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2023

 

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

05

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

06

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.