večerní jógový program

Úplňková jóga se zpěvem manter

uplnkova mantra

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Tento intenzivní program je něčím co musíš zažít, chceš-li pochopit jógu v celé její kráse. Tři a půl hodiny zpěvu posvátných manter ti dovolí nahlédnout do centra tvého bytí.

Zpívání mantry, které se nazývá Bhajan je tvůj-můj-náš hlas s doprovodem harmonia (způsob, kterým se Indové přibližují k Bohu). Harmonium a já jsme dostatečně nahlas, takže tvůj hlas je jen tvým, a získáš šanci se ztratit ve zvuku posvátné mantry a v okamžiku, který nastane, až vše utichne. Je to něco, co bys měla zažít!!!

Každý další úplněk bude o trochu intenzivnejší a navyšování intenzity skončíme 26. 12. 2023. Budeme nejen navyšovat dobu zpívání, ale také to, co zpěvu předchází a co ho následuje. Nechci úplněk věnovat bohům. Chci jej věnovat nám, tomu tichu, až utichne poslední nota a dozní poslední hlas zpívající poslední větu.

Termín:   4. Června 2023

Cena:    Kč 400,-

          

Platební a storno podmínky

Seminář Úplňková jóga si rezervuj zaplacením celé částky přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 200Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 11 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit na lekce / na další akci. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

Neváhej a

Rezervuj si Seminář Úplňková jóga

Co můžeš udělat, abys podpořila

efekt této akce?

Zkus  toto:

Úplňková jóga je jednoduchý rituál.

Začni tím, že se probudíš před úsvitem. Možná to tím také skončí a zase půjdeš spát, nevadí. Nejlépe si dej sprchu. Nemusí být studená, ale možná by tě trochu víc probudila. Až se probudíš, alespoň na deset minut si sedni a chvilku si všímej, že dýcháš. V průběhu dne si zajdi někam k řece (třeba i na soutok Labe a Jizery) a jelikož je voda právě trochu studená, alespoň si opláchni obličej. Prožij ten okamžik očisty. Když ti to přijde příjemné, zkus se do té úžasné vody, třeba i třikrát ponořit. Na celý den si dej půst. Celý, celičký den nejez a o trošku víc pij vlažnou vodu. Pak přijď na naší lekci “Úpňková jóga” a nech se unášet tím, co tě čeká. Rituál ukončíme něčím, co neznáš. Nejspíš to bude něco, k čemu nemáš vztah. Život v tobě roste vším k čemu nemáš vztah, vším co je pro tebe nové a nepoznané. Co je nepoznané je poznané procítěním. Chceš-li procítit a zažít, budeš na této akci správně! S tímto rituálem i bez něj u nás budeš správně! Uvolni se!

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.