fbpx

Yoga na celý víkend

Akce o Vás pro vás
dojmy z proběhlých akcí

Nejbližší yoga víkend

Yoga víkend v Peci pod Sněžkou

20.3.-22.3.2020

Pro tvoje potěšení, uvolnění a dobrou náladu pořádám tradičně senzační Víkendový pobyt v Peci pod Sněžkou.

Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneš s jógou a uvolníš v meditaci.

Lyže si bereme sebou, protože garance sněhu je téměř 100%

Nadcházející Yoga víkendy

Zde si můžeš s předstihem prohlédnout všechny naplánované víkendové akce. Také si můžeš místo na svém oblíbené víkendové akci předem zarezervovat.

každá víkendová akce

Je prostředí, kde se sejdeme s příjemnými lidmi. Většina z nich se směje a nebo alespoň usmívá.

Naše víkendové akce jsou plné prostoru pro meditaci, relaxaci a uvolnění. Potřebuješ-li být sama, nebo strávit víkend s lidmi, kteří sdílí stejné zájmy – náš víkendový pobyt bude přesně pro tebe. Každá akce je hlavně o vás. Je to váš prostor a naše zodpovědnost je vám dát co nejvíc ze svého srdce. Někdy to navenek vypadá jako velká dřina, ale je to čistá radost a štěstí. Vše plyne neuvěřitelně lehce. Když víkend skončí vznáší se nad vámi euforie z dobré akce, jste samý úsměv a vnitřní klid. To je důvod, proč se na každý víkend nesmírně těšíme.

Informace k nastávajícím víkendům

Yoga víkend v Peci pod Sněžkou

20.3.-22.3.2020

nadcházející akce

Soham Yoga

Všechny akce jsou samozřejmě pozastavené a jakmile skončí prázdniny, začneme tuhle sekci zase obsazovat.

FAQ

Nejčastější dotazy.

Jsou pro mě vaše akce vhodné, bez předchozí zkušenosti s yogou?

Akce jsou koncipované směrem k prožitku a spokojenosti v současném okamžiku. Jestli jsi už někdy zažila štěstí můžeme říct, že je pro tebe naše akce velice vhodná. Žádná zkušenost s jógou bývá často bonusem.

Obávám se, že některou část programu nezvládnu?

Víkendové akce jsou jak dělané pro začátečníky a tak jestli si myslíš, že něco nezvládneš, jsi na mém víkendu správně. Neustále začínat je důležitější než očekávat konec. Skutečná Yoga nemá konec ani začátek a téměř nezáleží na tom, jaké pozice děláme, ale jak je děláme. Jsi-li celou lekci schopna zůstávat bez myšlenek v současném okamžiku můžeš tvrdit, že už nejsi začátečník, ale pak je dost pravděpodobné, že tě nic takového nenapadne 🙂

Chci pozvat další účastníky.

Naše akce se často organizují téměř samy. Nepoužíváme agresivního marketingu a také se nesnažíme za každou cenu zaplnit všechna místa. Za každou akcí je plno práce, ale nakonec všechno vychází poměrně nenuceně a přesně podle našich představ. Proto budeme rádi, když o nás dáš vědět všem svým známým. Těměř vždy jsme schopni najít místo pro dalšího účastníka.

Mohu s sebou vzít svého čtyřnohého přítele?

Na našich akcích se snažíme udržet prostor, v kterém se můžete věnovat jen sami sobě. Proto nechte své mazlíčky doma. 

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Na většině akcí si vystačíš s pohodlným oblečením, podložkou, meditačním polštářkem a dekou.

Jsou vaše akce vhodné pro děti?

Většina dětí meditaci ani yogu nepotřebuje. Děti meditují přirozeně a převážně nemají trpělivost, s kterou by celou lekci přečkali. Nicméně se s touto otázkou neváhejte ozvat – posoudíme individuálně. Věk účastníků není směrodatný a na mé lekce chodí běžně děti od 8-15let.

Naše aktivity do tvého e-mailu

error: