fbpx
a

Daruj

Dárkový poukaz

srdce jogy

Daruj jógu, daruj radost, daruj dárek od srdce. Voucher si rezervuj vyplněním níže uvedených forulářů, nebo nás kontaktuj přímo. Rádi si s tebou promluvíme a připravíme tvůj voucher na míru tím  nejrychlejším způsobem. Pro další informace, které by jsi nenašel na stránkách nás neváhej kontaktovat.

Doporučujeme

Soukromé lekce na míru

Chceš-li prohloubit svůj pohled na jógu, soukromé lekce jsou právě pro tebe. Nabízíme na míru šitou lekci, přesně takovou, jakou si budeš přát. Můžeš si vybrat místo, čas, s kým chceš cvičit, v jakém jazyce chceš cvičit a co chceš cvičit. Lekce může být plná jemného protahování, meditace, nebo se můžeme zaměřit na celkové posílení a zpevnění. Každá lekce je uzpůsobená kapacitě a možnostem cvíčícího.

yoga lesson

Daruj soukromou lekci jógy

Cenu individuálních lekcí stanovujeme na základě tohoto formuláře.

Daruj předplatné veřejných lekcí jógy

Zasláním tohoto formuláře si objednáváš permanentku na 10 lekcí v hodnotě 1200 Kč. Tato permanentka se nedá pořídit na lekce v Březiněvsi a v Čakovicích! Na lekce v Letňanech lze darovat permanentku na 10 lekcí v hodnotě 1500 Kč.

Daruj poukaz v hodnotě dle svého výběru

Obdarovaný si sám vybere, na co poukaz použije.

Daruj poukaz na SohamYoga akci

Několikrát ročně pořádáme jógové semináře, víkendové akce a kurzy Indické kuchyně. Proto můžeš darovat i poukaz na akci, která ještě není v nabídce.

FAQ

Nejčastější dotazy

Kde probíhají soukromé lekce?

Většina zájemců o soukromé lekce si přeje cvičit v soukromí svého domova nebo na pracovišti. Máte-li lepší nápad, rád ho zvážím.

Kolik místa budu potřebovat?

Pro lekci si vystačíme s místem na dvě podložky, které nabízí každý obývací pokoj.

Orientační cena

Orientační cena jedné hodinové lekce u tebe doma / ve firmě je 1000 Kč.

Chci pozvat další účastníky.

To je výborný způsob jak lekci zpřístunit své rodině, známým a rozložit náklady s ní spojené. Nicméně je třeba počítat, že s každým dalším účastníkem se vzdáváš pozornosti, která by jinak patřila pouze tobě.   Jste-li dva, možná ani nepoznáte rozdíl a navíc budete cvičit za stejnou cenu jako jedna osoba. Bude-li vás tři a více, nebo přizvete-li děti, musíte počítat s tím, že atmosféra lekce se změní.

Nevím jestli je pro mě jóga vhodná?

To je velice častý dotaz. Každý máme nějaký problém a slabost, kvůli které můžeme oddalovat rozhodnutí jógu zkusit. Pak si budete říkat: „Nevím, proč jsem to nezkusila dřív.“ Takže ano, jóga je pro vás vhodná.

Jaké pomůcky budu potřebovat?

Vystačíš s pohodlným oblečením, podložkou na jógu a dekou. Pomůcky na cvičení mohu zapůjčit, nebo vám na lekci přivézt pomůcky od firmy Manduka, které si ihned budete moci zakoupit.

Platnost poukazu

Dárkový poukaz má platnost 12 měsíců. Obdarovaného lze změnit, nebo vystavit poukaz bez jména.