individualni lekce jogy
d

JÓGA VÍKEND MALÁ ÚPA

VÍKENDOVÁ AKCE S OMEZENÝM POČTEM ÚČASTNÍKŮ.
RezervaceOstatní aktivity

 O akci

 

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat tradičně báječná víkendová akce. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami. Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

 

UBYTOVÁNÍ

Útulná Chaloupka se nachází v Horní Malé Úpě. Je to horská roubenka vonící dřevem. K dispozici je pohodlná společenská místnost s krásným výhledem do okolí i na dominantní vrchol Sněžky, sauna, venkovní posezení a také luxusní ticho, které v kombinaci s naším programem vybízí k uvolnění. Na chalupě je zkrátka vše, co budeme potřebovat, abysme si tento víkend plný jógy báječně užili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strava

 

Polopenze, strava připravovaná s úsměvem a klidem v  srdci!

Vegetariánské menu na objednávku.

Poklidná snídaně – bufetový stůl

 

   

 

 

 

 

 Volitený program

 

 Pátek
 17.00 – 18:00                                    Příjezd
18:00 – 19:00                       Hatha yoga
19:00 – 20:30                              Večeře
21:00 – Ꝏ         Večerní jógový relax
Sobota
7:00 – 8:30                              Ranní jóga
8:30 – 9:30                            Snídaně
9:30 – 15:00                  Volný program
15:00 – 16:30         Lekce jógy na přání
16:30 – 18:00                 Volný program
18:00 – 20:00                             Večeře
21:00 – Ꝏ        Večerní jógový relax
Neděle
7:00 – 8:30                             Ranní jóga
8:30 –  9:00                           Snídaně
10:00 – 11:00            Přesun zavazadel
11:00 – 12:00               Řízená relaxace
13:00                       Rozloučení
13:30 – 16:00                 Volný program

 

Cena

3 700 Kč 

Termín

22-24.10. 2021

Platební a storno podmínky

Jóga víkend si rezervuj vyplněním krátkého formuláře na této stránce a zaplacením zálohy 1 500 Kč na účet 2100315447/2010, přidej variabilní symbol 111 a do poznámky svoje celé jméno. Rezervaci můžeš zdarma stornovat  14 dní před plánovaným začátkem akce. Jinak záloha propadá. Doplatek pošli nejpozději 7 dní před začátkem akce.

Rychlá Rezervace

Po vyplnění a odeslání formuláře se objeví zpráva: Tvoje rezervace proběhla v pořádku.
Na přijatou rezervaci reagujeme převážně ihned, maximálně do několika hodin, zasláním potvrzovacího emailu, kde získáš další informace.

FAQ

Nejčastější dotazy.

Speciální požadavky

Co se týká stravy a ubytování. Strava je domácí s láskou připravovaná. Absolutní samozřejmostí je bezmasá strava, takže přeješ-li si vegetariánské menu, stačí to poznamenat do zprávy při rezervaci pobytu. S dalšími nápady se nám neváhej ozvat – tvoje přání je nám potěšením splnit.

Kdy mi dorazí email s detaily ohledně celé akce?

Převážně se snažíme email zasílat s včasným předstihem. Jestli ti do e-mailové schránky nic nepřišlo, neváhej nás kontaktovat.

Mohou s sebou vzít na jóga víkend svou rodinu?

V případě, že s sebou chceš vzít malé děti, bude třeba aby jel i manžel. Na lekcích se pak můžete klidně i střídat. Tvůj doprovod samozřejmě platí pouze pobyt s mírným organizačním poplatkem.

Bude pro mě na akci ještě místo?

Plně obsazená akce bude označena jako PLNĚ OBSAZENO. Pokud akce není takto označena, tvoje místo je dostupné.

Je pro mě akce vhodná?

Každá lekce, seminář víkend jsou koncipovány tak, aby z nich všichni získali pocit radosti a spokojenosti. Jelikož se jedná o jógu, která je duchovní naukou, často se člověk učí i když si toho není přímo vědom. Omezení, která přináší tvoje tělo jsou dočasné a často zdaleka ne tak dramatická jak si tvůj doktor myslí. Přesto, máš-li pocit neváhej nás kontaktovat a svůj problém konzultovat.

Jaké jógové pomůcky budu potřebovat?

Většina akcí je připravena tak, aby vše co budete potřebovat bylo již na místě. Máš-li svoje cihličky a meditační polštář, vezmi si ho s sebou. Někdo má také rád přes sebe přehodit lehkou deku (když leží na podložce a relaxuje). 

Nemám auto. Mám začít hledat autobusový spoj?

Jelikož se na mých akcích pravidelně objevují pouze super lidi, je vždy možné se s někým svézt. 

nadcházející akce

Soham Yoga

Yoga víkend Malá Úpa

22-24.ŘÍJNA 2021

Tradičně báječná akce, plná odpočinku, ticha a úsměvů.

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat  víkend plný jógy a smíchu. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v  které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí  ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami.

Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

víc informací zde...

jógový seminář

Světlo v nás - Seminář Všetaty

NEDĚLE 7.11.2021

Přijďte se ponořit do sebe a prožít současný okamžik.

Seminář, kterým tě provedu, se bude odehrávat ve tmě a relativní samotě vlastního bytí. Většina semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí. Celým seminářem tě bude provázet zvuková kulisa, která bude dávat prostor okamžikům hlubokého ticha. Konec oslavíme lehkým indickým občerstvením.

víc informací zde...

Yoga víkend na Sklenářce

19-21.LISTOPAD 2021

Uvolnění a souznění. Absolutní relax a hluboké meditace. Sklenářka!

Stav meditace, neboli vědomé bytí, je hlavní stavební kámen jógy.  Víkendová akce na Sklenářce pro tebe bude balzám na duši, jestli hledáš sebe sama, klid a spokojenost. Všemi aktivitami, které nás na tomto víkendu čekají, se  budeme přibližovat  do krásy bytí. Tato akce je načasovaná a situována tak, abychom dokázali zahlédnout malé zázraky, které se dějí, když se dokážeš opravdu hluboce uvolnit.

víc informací zde...

individualni lekce jogy

Naše nejen jógové aktivity do tvého mailu