fbpx
a

pozvánka na výlet

Za jógou do Indie

Tento výlet není typickou cestou do zahraničí. Nabízím vám doprovod na cestu za jógou ve všech jejích formách.  Jedná se o cestu ke kořenům jógy, která je po tisíciletí praktikována v Indii. Je mnoho cest jak jógu praktikovat a na tomto výletě se podíváme na to, jak ji Indové praktikují dle prastarých tradic v dnešní době. Některá místa se přizpůsobila ruchu a turismu, jiná jsou pro skupiny turistů ze západu ještě skrytá. Za těch pár let, které jsem žil v Indii jsem si některá ta místa oblíbil a našel jejich srdce, do kterého bych vám rád umožnil nahlédnout. Kdykoliv jsem v Indii cestoval s doprovodem, nedostal jsem možnost zůstat na opravdu zajímavých místech dost dlouho. Jelikož jsem však cestoval převážně sám, zůstaneme tak dlouho jak nám srdce dovolí a některá místa si vezmeme s sebou, protože jejich atmosféra je opravdu magická.  Navšítívíme místa, kam by ses sama nejspíš nedostala, nebo by tě spíš nenapadlo tam jít. Jestli ti něco říká, že bys chtěla poznat Indii, Indy, sedět a pozorovat, poznat jejich zvyky a přivonět k jejich způsobu života, jsi zvaná.

seminar lazne tousen

Termín:           Prvních čtrnáct dní v březnu 2023

Cena:           Odhadovaná cena včetně všeho je 50.000 Kč

Platební a storno podmínky:

Jakmile se pro akci rozhodneš je třeba si zarezervovat letenku a zažádat o vízum.Abych nakonec do Indie nejel sám, činí nevratná záloha 10.000 Kč. Další informace a pomocnou ruku získáš na vyžádání, proto mě neváhej kontaktovat. Těším se na viděnou v letadle, Láďa

sohamyoga indie shopping

Dvě možnosti

Kam do Indie pojedeme

Připravil jsem pro tuto akci dvě možnosti a podle většinového rozhodnutí vámi zvolenou  pouť podnikneme.

První možnost je cesta za kořeny jógy do severní Indie. Tuto pouť začneme v Delhi odkud vyrazíme na pár míst směrem na východ. Nejzazším bodem bude místo, kde došel k osvícení Guatama Buddha. Dále vyrazíme do jógových destinací Haridwar a Rishikesh,  odkud podnikneme pár meditačních a jógových výletů, které zůstanou překvapením.

Druhá možnost je cesta do Západního Bengálska, která bude začínat také v Delhi a pokračovat přes pár destinací, které se po cestě nabízejí, až do Kalkaty. Kolem Kalkaty  podnikneme pár výletů. Jeden k břehům Indického oceánu a jeden do podhůří Himalájí. Několik dalších se nabídne po cestě sem a tam – zůstanou však překvapením.

 

Kterou pouť si vybereš, dej vědět do poznámek v průběhu

 Rezervace v rezervačním systému! 

Nepůjde-li ti z jakéhokoliv důvodu rezervaci provést, kontaktuj mě jakýmkoli jiným způsobem!

Objev

Následující akce

02

Připravovaný koncert a živý doprovod k lekci jógy

Sebastian Dryer

16. prosince 2022

Máme tu čest přivítat velectěného hosta Sebastiana. Je to náš německý přítel, který hraje téměř dvě dekády na sitaru a jí podobný tradiční nástroj Surbahar. Svou klasickou indickou meditativní hudbou nás přijede potěšit a naší lekci klidné večerní jógy bude doprovázet do hloubek dříve neslyšených.

01

Jógový seminář

Tone & Sculpt

DSC 0944 02

27. Listopadu 2022 od 16.30

Seminář, který ti ukáže způsob, kterým jóga doslova vytesá tvoje tělo do tvaru, který ti je souzen. Stojí to trochu potu a disciplíny. Nakonec tě čeká sladká odměna a to nejen ve formě indického občerstvení.

03

DSC 0944 02

Jógový seminář

Tone & Sculpt

27. Listopadu 2022 od 16.30

Seminář, který ti ukáže způsob, kterým jóga doslova vytesá tvoje tělo do tvaru, který ti je souzen. Stojí to trochu potu a disciplíny. Nakonec tě čeká sladká odměna a to nejen ve formě indického občerstvení.

04

Soham Yoga Seminář

Indian cooking lesson

4. Prosince 2022 od 16:30

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do „nedaleké“ Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

05

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen – 4. Duben 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.