fbpx
a

JEDINEČNÉ LEKCE PRO TEBE

Meditace v Toušeni

meditace

Meditace je základem a zároveň prohloubením jógové praxe. Na cestě k meditaci se kažý nalézáme tváří v tvář tomu, co jsme. Moje lekce ti pomohou nalézt cestu ke stavu bytí v plné spokojenosti. Spokojenost zde není pouze prázdným slovem. Je to hluboký prožitek, kterému se v běžném životě přiblížíme jen zřídka. Tento stav je naší přirozeností a lze říct, že nám hluboce chybí. Každá z mých meditací je cestou, která tento prožitek nabízí v plné míře. Jóga může být viděna jako plno pozic, které tě mají uvolnit. Já ji  však vidím jako cestu ke spokojenosti. Jako jeden cvik, který ti má pomoci naleznout tvé pravé Já. Nabízím cestu k pochopení a prožitek toho, co jsme. Každou meditací se přibližujeme ke klíči, který ti otevře oči. Když budeš mít tento klíč v kapse, meditace se stane tvou přirozeností. Vše co ti dosud stálo v cestě, bude součástí tvé cesty. Neváhej a začni navštěvovat mé lekce meditace. Brzy pohcopíš jejich společnou notu a nalezneš klid, který se ti v meditaci nabízí. Přijď zažít jógu takovou jaká je!

Lekce vede Láďa

co přesně nabízí

Lekce meditace v Toušeni

Každá lekce meditace je překvapení. Tyto lekce se odvíjejí od energie, kterou ve studiu vytvoří skupina, která se na lekci sešla. Tato lekce, kterou ti můžu vřele doporučit je intuitivně vedená tak, abys mohla zažít to nejlepší co nabízí současný okamžik. Za téměř dvě dekády věnované meditaci se nyní odevzdávám tomu, co se zdá být nelogické. Každá lekce čeká na cestu, kterou si vyžaduje energie v místnosti. Technika, kterou zvolím není důležitá. Meditace je důsledek, toho jakou cestou se většina z nás vydá. Přijď zažít kouzlo současného okamžiku a meditaci, která tě pozvolna začne směřovat.

Neváhej a

Rezervuj si lekce meditace v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.