soham yoga seminář

Vaření od srdce

Indian cooking lesson

Před mnoha lety mi můj indický učitel řekl, že jedním z nejdůležitějších povolání je právě to, které jsem dělal dlouhých šest let. Řekl mi, že být kuchařem je jako sloužit bohu. Skrz ruce kuchaře se stává z něčeho něco, co formuje naše tělo a činí nás spokojenými na velice hluboké úrovni bytí. Také mi řekl, že vařit pro lidi a činit je spokojenými, je meditace, když je motiv čistý. Já jsem jako kuchař strávil několik let v Německu a Rakousku. Naučil jsem se postupy a našel svou cestu k tomu, aby mé pokrmy skvěle chutnaly. Často jsem slýchal, že ten oběd byl opravdu něčím vyjímečným, že ta večeře předčila jejich očekávání. Pak jsem ochutnal jógu a vnesl do svého vaření něco nového a mí přátelé říkají pokaždé, když pro ně vařím, že neví, jestli jsem lepší učitel jógy, nebo kuchař. Myslím že znám odpověď, ale jsem rád, že vnímají tuto přidanou hodnotu. A jak to dělám? Přijďte se na to podívat a poslechnout si celý příběh na seminář “Vaření od srdce”.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které často připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem “vykouzlil” a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne. V mé kuchyni najdete pouze koření a základní suroviny. Žádné složitosti. Vše je jen o kombinaci a způsobu přípravy. Používám suroviny, které v sezóně rostou kousek od místa, kde bydlím a přímo si říkají o to, abych je použil. Nejraději vařím z toho, co je.

Seminář vede Láďa

od srdce

ve zkratce

Program Vaření od srdce

  • Jak na vaření od srdce
  • Seznámení se způsobem přípravy
  • Prostor na otázky
  • Příprava do které se zapojíš
  • Pokrm který pochopíš a ochutnáš

Cena:           850 Kč

Termín:            18. Června 2023 od 13:00 do 17:00

Místo konání:           RC Všetaty – Přívory, T.G.Masaryka 138

Platební a storno podmínky

Seminář Vaření od srdce si rezervuj jeho zaplacením. Při zrušení akce z tvé strany 14. den a méně je storno 50% z ceny akce. Storno 7 dní před akcí tě bude stát 100 % z ceny, leda bys měl/la za sebe náhradu.

Neváhej a

Rezervuj si Vaření od srdce v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

01

Soham Yoga akce

Úplňková jóga

Neděle 4. Června 2023

Šestý úplněk 2023 oslavíme již tradičně dvojlekcí, která je příjemným jógovým protažením, která tě uvolní do tří a půl hodin zpěvu manter. Ultimátní lekce meditace, která tě zharmonizuje a doslova vystřelí do stavu absolutního klidu a přijetí. Tato akce je balzámem pro duši a srdce. Otevři se všemu, co tvé srdce vyžaduje!

Další informace zde ...

 

02

Soham Yoga víkend

Jógový víkend na Kuksu

9. - 11. Června 2023

Jógový víkend, který je předurčen být obětován historii. Historii jógy a historii pochopení. Tvojí historii. Jak lépe nahlížet na minulost, než z pohledu a pochopení toho, co se nám děje právě teď.

Čeká nás šest lekcí jógy, které se intenzitou přizpůsobí náladě i schopnostem skupiny. Dalších několik lekcí bude o dechu, o těle, nastavení a souznění. Těším se, jak vás Kuks tentokrát osloví. Je to báječné místo!

 

03

 

 

Soham Yoga víkend

Seminář Vaření od srdce

18. Června 2023 13:00 - 17:00 hod.

Na semináři se objeví trojice pokrmů, které čato připravuji a které jsem na své menu zařadil, když jsem musel často pracovat s tím, co jsem měl. Jsou to jednoduché pokrmy, které vypadají báječně a chutnají božsky. V semináři odhalím způsob, kterým běžně vařím, abych se cítil dobře, vařil v klidu a mým hostům chutnalo to, co jsem "vykouzlil" a prezentoval to jako něco, co vaše oko nepřehlédne.

04

Jógový víkend

Malá Úpa

23. - 25 Června 2023

Úpa a Krkonoše v našem portfoliu nesmí chybět. Druhý z červnových víkendů se tedy znovu shledáme v naší milované Úpě. Dál a dále od ruchu velkoměst i běžného shonu zažijeme víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu s překrásným výhledem na Sněžku.