fbpx
a

Naše lekce v okolí prahy

Jóga Březiněves

Jóga Březiněves

Jóga Březiněves je lekce Vinyasy jógy, která tě určitě příjemně překvapí a přestože se všechen ten vědomý pohyb jeví jako něco, co tě unaví, opak je pravdou. Nalezneš se v lekci jógy, která tě uvolní, ukáže ti směr, zdravé nastavení a posílí místa v tvém těle, která potřebují zažít tvou pozornost. Každá lekce tě připraví na relaxaci, která se na konci každé báječné lekce stane něčím, co si opravdu užiješ. Propluješ jógovými pozicemi a nalezneš to, čemu se říká ideální nastavení tvého těla. Všechno směřuje k uvědomění si míst v těle, které tě tíží a nedovolí ti úplně se uvolnit a zažít jógu. Vše je  otázkou cviku. Za pár lekcí začneš chápat, jak své tělo používat vědomě a efektivně. Pochopíš, kde se nemusíš snažit a kde si můžeš užívat to, co ti gravitace a vědomý pohyb nabízí.

Jóga Březiněves je lekce jógy v Praze 8, kterou si užiješ každou středu od 18:00 do 19:15. Těší se na tebe Shephali a s ní skupina jógových nadšenců!

něco málo

O komunitním centru Béčko

Dlouho jsme v Březiněvsi hledali takový prostor, který nám nyní nabízí Komunitní centrum Béčko. Je to prostor, v kterém se můžeme scházet a prožívat jógu ke spokojenosti naší i vaší. Pohodlně a v klidu zde může praktikovat až 15 osob. Je to prostor, který si tato báječná lekce jógy zaslouží. Přijďte si užít svojí lekci jógy do Komunitního centra Béčko!

Rezervuj si svou lekci v kolonce

Jóga Březiněves – lekce v Praze a okolí v Rezervačním systému

objev

Následující Soham Yoga akce

uplnkova joga v Touseni

Naplánuj si pravidelnou lekci

Úplňková jóga 5.2.2023

Úpňky, které budeme oslavovat v roce 2023, nejen v Lázních Toušeň

6.4.2023 (před Velikonocemi) - 5.5.2023 (slavíme na víkendové akci) - 4.6.2023 - 3.7.2023 - 29.9.2023 - 28.10.2023 - 27.11.2023 - 26.12.2023 (slavíme o vánočních svátcích)

02

Jógový seminář

Filozofie Soham Yogy 2. díl

Druhý díl Filozofie Soham Yogy je pokračováním, ale také úvodem do toho, že každý z nás může zažít Jógu. Jóga je absolutní rovnováha, kterou nazýváme spokojenost. K prožití propojení,  jednoty a absolutní spokojenosti lze dojít mnoha cestami. V tomto semináři se budeme zabývat cestami, které jsou pro každého z nás uchopitelné a reálně dostupné. 

03

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 2. Duben 2023

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.

04

jóga víkend

Tuněchody

5. Května - 8. Května 2023

Zažiješ náš první prodloužený jógový víkend, který bude pouze o jeden den delší, ale o míle intenzivnější. Do hloubky a do Sebe! S každým jógovým pobytem se přibližujeme tomu, co se dá volně přeložit jako život v současném okamžiku. Síla jógy nespočívá v tom, jak dobře se dokážeš protáhnout do jógové pozice. Přijeď poznat opravdovou jógu!

05

Jógový víkend

Krásná Lípa

19. Května - 21. Května 2023

Jógový pobyt v krásných, turistou zapomenutých horách. Přijeď se nalézt a poznat, jak se můžeš cítit báječně, plná klidu a z něho pramenícího pochopení. Najdeš se v místě, které tě inspiruje k sebelásce a poznání toho, co je pro tebe opravdu důležité. Máš-li všechno, co tě činí šťastnou, zbývá jen pár věcí, které tě můžou činit absolutně spokojenou. Tento zlatý grál se nachází v tom, čemu se budeme věnovat na této víkendové akci.

06

Jógový víkend

na Kuksu

9. Června - 11. Června 2023

První z červnových víkendů zažijeme návrat na překrásný Kuks. Opět se můžete těšit na víkend plný jógy, meditací, radosti, smíchu a dobrého jídla. Přímo na Kuksu i v okolí jsou příležitosti ke kulturnímu vyžití i k turistice. 

Mezi dvěma břehy - mezi symboly života a smrti, jež toto místo znázorňuje, se potkáme v józe, v radosti bytí.