fbpx
a

JÓGA VÍKEND MALÁ ÚPA

VÍKENDOVÁ AKCE S VÝHLEDEM NA SNĚŽKU.
joga vikend 18.6.2022

 O akci

 

V Malé Úpě, dál od hlavní silnice a daleko od shonu všedních dní se bude konat tradičně báječná víkendová akce. Omezený počet účastníků vytvoří komorní atmosféru, v které se budeš cítit „jako doma“. Víkend bude tvořit 7 lekcí ve kterých se protáhneš a uvolníš dle svých možností.  Proběhnou večerní meditace s otevřeným koncem  doprovázené slovem, bubnem a tibetskými mísami. Chata nabízí vlastní saunu, kterou si můžeš užívat dle libosti. Celý víkend nás bude doprovázet výhled na Sněžku, domácí kuchyně, nekonečno pohody a smích.

 

UBYTOVÁNÍ

 

Útulná Chaloupka se nachází v Horní Malé Úpě. Je to horská roubenka vonící dřevem. K dispozici je pohodlná společenská místnost s krásným výhledem do okolí i na dominantní vrchol Sněžky, sauna, venkovní posezení a také luxusní ticho, které v kombinaci s naším programem vybízí k uvolnění. Na chalupě je zkrátka vše, co budeme potřebovat, abysme si tento víkend plný jógy báječně užili.

mala upa rijen 2022

Strava

 

Polopenze, strava připravovaná s úsměvem a klidem v  srdci!

Vegetariánské menu na objednávku.

Poklidná snídaně – bufetový stůl

 

   

 

 

 

 

 Volitený program

 

 Pátek
 17.00 – 18:00                                    Příjezd
18:00 – 19:00                       Hatha yoga
19:00 – 20:30                              Večeře
21:00 – Ꝏ         Večerní jógový relax
Sobota
7:00 – 8:30                              Ranní jóga
8:30 – 9:30                            Snídaně
9:30 – 15:00                  Volný program
15:00 – 16:30         Lekce jógy na přání
16:30 – 18:00                 Volný program
18:00 – 20:00                             Večeře
21:00 – Ꝏ        Večerní jógový relax
Neděle
7:00 – 8:30                             Ranní jóga
8:30 –  9:00                           Snídaně
10:00 – 11:00            Přesun zavazadel
11:00 – 12:00               Řízená relaxace
13:00                       Rozloučení
13:30 – 16:00                 Volný program

 

Cena

3 700 Kč 

Termín

17-19.6. 2022  nebo 21-23.10.2022

Platební a storno podmínky

Jóga víkend si rezervuj zaplacením přes rezervační systém. Záloha ze zaplacené částky činí 1500 Kč. Rezervaci můžeš zdarma stornovat 11 dní před plánovaným začátkem akce. V opačném případě záloha propadá a zbytek peněz ti připíšeme jako kredit na lekce / na další akci. V případě, že se akce nebude konat, vrátíme ti celou platbu obratem na tvůj účet.

MÁŠ-LI DOTAZ, NEBO PROBLÉM S REZERVACÍ NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ

Nejčastější dotazy.

Speciální požadavky

Co se týká stravy a ubytování. Strava je domácí s láskou připravovaná. Absolutní samozřejmostí je bezmasá strava, takže přeješ-li si vegetariánské menu, stačí to poznamenat do zprávy při rezervaci pobytu. S dalšími nápady se nám neváhej ozvat – tvoje přání je nám potěšením splnit.

Kdy mi dorazí email s detaily ohledně celé akce?

Převážně se snažíme email zasílat s včasným předstihem. Jestli ti do e-mailové schránky nic nepřišlo, neváhej nás kontaktovat.

Mohou s sebou vzít na jóga víkend svou rodinu?

V případě, že s sebou chceš vzít malé děti, bude třeba aby jel i manžel. Na lekcích se pak můžete klidně i střídat. Tvůj doprovod samozřejmě platí pouze pobyt s mírným organizačním poplatkem.

Bude pro mě na akci ještě místo?

Plně obsazená akce bude označena jako PLNĚ OBSAZENO. Pokud akce není takto označena, tvoje místo je dostupné.

Je pro mě akce vhodná?

Každá lekce, seminář víkend jsou koncipovány tak, aby z nich všichni získali pocit radosti a spokojenosti. Jelikož se jedná o jógu, která je duchovní naukou, často se člověk učí i když si toho není přímo vědom. Omezení, která přináší tvoje tělo jsou dočasné a často zdaleka ne tak dramatická jak si tvůj doktor myslí. Přesto, máš-li pocit neváhej nás kontaktovat a svůj problém konzultovat.

Jaké jógové pomůcky budu potřebovat?

Většina akcí je připravena tak, aby vše co budete potřebovat bylo již na místě. Máš-li svoje cihličky a meditační polštář, vezmi si ho s sebou. Někdo má také rád přes sebe přehodit lehkou deku (když leží na podložce a relaxuje). 

Nemám auto. Mám začít hledat autobusový spoj?

Jelikož se na mých akcích pravidelně objevují pouze super lidi, je vždy možné se s někým svézt. 

Objev

Následující akce

01

jóga s živou hudbou

Sebastian Dryer

16. prosince 2022

Máme tu čest přivítat milého hosta Sebastiana. Je to náš německý přítel, který hraje téměř dvě dekády na sitaru a jí podobný tradiční nástroj Surbahar. Svou klasickou indickou meditativní hudbou nás přijede potěšit a naší lekci klidné večerní jógy bude doprovázet do hloubek dříve neslyšených.

02

jógový seminář

Světlo v nás

22. Ledna 2023 od 16:30

Tento jógový seminář se bude odehrávat ve tmě a dokonalosti tvého bytí. Většina tohoto intuitivně vedeného semináře bude vyplněna jógovými aktivitami, které tě budou nenásilně směřovat skrze tmu každodenního nevědomí do světla, které nabízí prožitek plného vědomí, skrytý v současném okamžiku.

03

SOHAM YOGA SEMINÁŘ

Indian cooking lesson

29. Leden 2023 od 13:30

V RC Všetaty se koná seminář, který ti odhalí kouzlo indických pokrmů, které nenalezneš v žádné indické restauraci. Indové si totiž tyto pokrmy raději připravují doma. Snadná příprava, vegetariánských pokrmů, vtipný komentář a degustace v rodinném kruhu ti vykouzlí úsměv na tváři. Pojď se přenést do "nedaleké" Indie a poznat život lidí, kteří žijí jógou.

04

Jógový víkend

v Adršpachu

31. Březen - 4. Duben 2022

Splněný sen ve formě báječného víkendu plného jógy, meditace, dobrého jídla a lidí se srdcem na správném místě. Přidej se k nám na cestě k integritě, vnitřní síle, uvolnění a inspiraci, kterou přináší spokojenost v jógové praxi.